Як визначити, чи любить вас чоловік

Як визначити, чи любить вас чоловік Психологія та відносини

Чоловіки не такі відкриті, як жінки і тому вони ретельно приховуватимуть, якщо закохалися в дівчину. І саме тому жінка просто не може зрозуміти, коли чоловік закоханий, а коли він просто хоче нею скористатися. Але не все так сумно. Чоловічу закоханість можна легко розкрити, достатньо знати лише деякі секрети. Навіть якщо ви вважаєте якийсь знак з його боку дрібницею – це може говорити про те, що чоловік однозначно відчуває до вас певне почуття.

Отже, які ознаки закоханості можуть видавати чоловіка?

Секрет 1.

Коли чоловік закоханий у дівчину, він завжди погодиться зробити те, що вона його попросить. Особливо якщо справа стосується знайомства з його друзями. Дружба для чоловіка – це вагомий показник у світі чоловіків. Отже, якщо чоловік легко пускає дівчину у свій маленький світ, то можна однозначно сказати, що ви для нього щось значите.

Секрет 2.

Чоловіка одразу видає його настрій. Він менше присвячує свого часу своїм друзям. Він ходить завжди у відмінному настрої. Він легко змінює все звичне у своєму житті, і вже значно менше приділяє час тому, що він робив до цього. Наприклад, родичі та всі його друзі відразу помічають зміни у ньому. Так що, якщо його товариш скороминущим скаже вам, що «Петро» змінився сильно, можете задуматися про те, що причиною цього є саме ви.

Секрет 3.

Якщо ваш коханий відразу запросив вас до себе в квартиру, то теж можна сказати про те, що він готовий до того, що ви постійно будете присутні в його житті. Ви навіть можете трохи погосподарювати у нього, або ж залишати деякі свої речі на знак нагадування про себе.

Секрет 4.

Якщо ваш чоловік починає якісь невеликі розмови про ваше спільне майбутнє, або пускає якісь жарти у ваш бік з приводу вас, як своєї дружини, або що ще краще, приділяє своїй зовнішності вже більше часу, ніж це було раніше. Тоді ви можете стати більш впевненою у його почуттях до вас.

Секрет 5.

Ви можете також дізнатися про його почуття, коли ви йдете з ним вулицею. Якщо він не звертає жодної уваги на тих дівчат, які проходять повз нього, то це досить добрий знак для вас.

Секрет 6.

А якщо посеред ночі вам раптом захочеться води чи шоколадки, і він раптом виконає ваше бажання, то це вже на 100% говорить про його закоханість до вас.

Секрет 7.

Коли чоловік без причин дарує вам квіти, часто пише вам повідомлення без приводу, каже, що нудьгує – це говорить про те, що він думає про вас навіть тоді, коли вас немає поряд.

Оцініть статтю