Як вибрати сукню ідеальної довжини?

Як вибрати сукню ідеальної довжини? Мода

У гардеробі кожної жінки можна знайти наряди на будь-який випадок, але часто наші покупки є настільки спонтанними, що більшість з предметів одягу так і «проживають» все своє життя в шафах, позбавлені можливості підкреслити стильний образ своїх господинь.

Кілька секретів ідеального жіночого образу

Найчастіше проблеми виникають не тільки в силу непереборного бажання придбати саме цю річ через її красу, а ще й тому, що далеко не всі фасони вечірніх і коктейльних суконь, брюк та спідниць пасують однаково жінкам різної статури. Як вибрати сукню ідеальної довжини, яка б чудово виглядала, привертала захоплені погляди шанувальників, і була б причиною заздрості оточуючих жінок?

Напередодні важливого заходу кожна жінка починає проводити все більше часу в пошуках найкрасивішої вечірньої сукні. Головна помилка більшості дам полягає в тому, що вони готові приміряти на себе образ, який абсолютно не підходить їм і перш за все, це стосується вибору довжини майбутнього наряду. Якщо це характерно саме для вас, зверніть увагу на наші поради.

Скажіть ні емоціям

Ніколи не йдіть на поводу першого враження. Якщо сукня на моделі здається вам ідеальною, це не означає, що вам вона теж пасуватиме. Кожна жінка відрізняється своїми унікальними особливостями тіла, які при певних комбінаціях фактури, крою та довжини наряду можуть як подати її у вигідному світі, так і по-зрадницькі підкреслити всі недоліки.

Кожному віку своя довжина

Якщо ми говоримо про вибір вечірньої сукні з точки зору її довжини, то тут можна виділити три основні групи: міні, міді та максі.

Оскільки коротка довжина наряду відкриває більшу частину тіла на загальний огляд, короткі сукні дозволено надягати молодим дівчатам з ідеальними пропорціями тіла. Хоча сьогодні можна зустріти прояви відвертого несмаку, коли дівчині дуже вгодованих форм все ж вдається втиснутися в крихітну сукню і тим самим шокувати оточуючих. Особливо сумно, коли в ультра-коротких вечірніх нарядах дефілюють дорослі жінки.

Оптимальним варіантом вечірніх суконь для жінок будь-якої конституції тіла є моделі міді, що злегка відкривають коліна або ж повністю їх приховують. Вони чудово виглядають на дамах як з дуже худими ніжками, так і з досить апетитними. Щоб бути королевою вечірки, необхідно підібрати довжину так, щоб край сукні проходив по самій вузькій частині під коліном, тим самим візуально витягаючи жіночу ніжку і підкреслюючи її красу.

Найпопулярнішим варіантом вечірніх суконь є, звичайно ж, моделі максі. У подібного роду нарядів практично будь-яка жінка стає справжньою богинею, якщо, звичайно, правильно підбере фасон і довжину, які зможуть приховати вади фігури, наприклад, округлий животик за рахунок завищеної талії. Але важливо пам’ятати про те, що жінкам маленького зросту довгі спідниці протипоказані, оскільки роблять загальний силует фігури комічним і неприродним.

Формула золотої середини

У пошуках ідеальної вечірньої сукні кожна дама сподівається знайти саме таку модель, яка зможе підкреслити її переваги та елегантно прикрити недоліки, і це багато в чому залежить від довжини наряду. Сподіваємося, що наші рекомендації допомогли вам дізнатися, як вибрати сукню ідеальної довжини і заблищати зіркою на урочистому вечорі.

Оцініть статтю