Як стати щасливою і насолоджуватися життям?

Як стати щасливою Психологія та відносини

Багато матусь, щодня жонглюють численними домашніми справами та вважають, що їм просто ніколи думати про те, як стати щасливою. Однак останні дослідження вчених показали, що перебуваючи в піднесеному настрої, людина набагато швидше і якісніше справляється з усіма поставленими завданнями.

Секрети щастя для зайнятих матусь

Навряд чи хтось може заперечити той факт, що позитивний настрій має величезні переваги. Хочете, щоб гарний емоційний стан ніколи вас не покидав? Сьогодні ми відкриємо кілька секретів щастя, які без сумніву допоможуть вам стати набагато щасливішою.

1. Увімкніть свідомість в режим «оптимізм»

Психологи стверджують, що для перенастроювання свого мозку на оптимістичне сприйняття навколишньої дійсності досить усього двох хвилин позитивного мислення. Тому навіть в найбільш завантажені та нервові дні намагайтеся використовувати будь-які відповідні приводи для поліпшення власного настрою.

2. Не перевантажуйте себе

Іноді бажання все встигати робить нас нещасними. Якщо досягнення поставлених цілей призводить не до результатів, а до втоми, звузьте коло своїх завдань. Наприклад, замість прибирання всієї квартири за раз, ретельно приберіть в одній з кімнат. Така маленька перемога допоможе вам повірити у свої сили та, зробить вас набагато щасливішою.

3. Будьте вдячні долі

Замість того щоб зосереджуватися на негативних речах, зверніть увагу на позитивні моменти, які з вами відбуваються. Будьте вдячні долі за кожен прожитий день. Не знаєте, як здійснити це на практиці? Дуже просто. Зазвичай, за обіднім столом в сімейному колі заведено скаржитися на роботу, колег, автомобільні пробки та інші обставини, які псували вам настрій протягом дня. Замість цього, візьміть за звичку щодня під час вечері ділитися трьома речами, за які ви були вдячні долі. Такий простий секрет щастя значно покращує настрій і підвищує як дорослу, так і дитячу самооцінку. Спробуйте використовувати цей спосіб протягом місяця, і через 30 днів ви помітите дивовижні зміни в особистому житті та сімейних стосунках.

4. Посміхайтеся

Відверта посмішка сама по собі є показником гарного настрою. Постарайтеся протягом дня подарувати оточенню хоча б 3 ваших чарівних посмішки в тих місцях, де ви цього зазвичай не робите. Наприклад, в продуктовому магазині, в ліфті, в метро і т.д. Посмішка стимулює виділення гормону дофаміну, який крім іншого відповідає за появу у нас позитивних емоцій.

5. Налаштовуйтеся на позитив заздалегідь

Якщо з завтрашнього дня ви збираєтеся зайнятися спортом, щоб схуднути, підготуйте свій спортивний одяг та інвентар перед самим сном. Це налаштує вас на підкорення нових вершин, надасть додаткового імпульсу, і зранку ви не відмовитися від благих намірів. Така невелика хитрість заздалегідь налаштує вас на позитивний настрій і підготує ґрунт для щасливого дня.

Оцініть статтю