Позитивний настрій або як бути щасливою

Позитивний настрій або як бути щасливою Корисні поради

Останнім часом деякі вчені все частіше кажуть про матеріальність думок, а саме про те, що різні життєві ситуації є відображенням нашого мислення. Якщо все так і є, значить позитивний настрій – це прямий шлях до щастя і благополуччя.

Як проецирувати щасливі думки?

Слідуйте цим порадам, які дозволять вам дізнатися, як стати щасливою жінкою, позбутися негативних думок і стати більш усміхненою і безтурботною.

Ставтеся до людей так само, як до самої себе

Дотримуючись цього золотого правила, ви з меншою ймовірністю будете схильні до будь-якого негативу з боку оточуючих. Ставтеся до людей з повагою і, в разі необхідності, погоджуйтеся з думкою іншої сторони. Не дозволяйте своєму гордому внутрішньому Я збити ваш позитивний настрій – намагайтеся ніколи не вступати в неприємні дискусії або суперечки.

Відзивайтеся про інших позитивно

Нікому не сподобається, якщо ви станете негативно відгукуватися про людей за їх спиною. Вам просто перестануть довіряти. У запалі ми все можемо наговорити гидот про інших, які нас образили або розлютили, але не варто цього робити. Наступного разу, коли ви відчуєте гнів або образу, просто відпустіть ситуацію. Якщо у вас з кимось виникнуть якісь проблеми в стосунках, обговоріть все спокійно і раціонально. Такий підхід працює набагато краще, ніж негатив або відкрита агресія.

Будьте вдячні

Витратьте хоча б одну хвилину на день на те, щоб подумки подякувати долі або Богу за все те, що у вас є. Здоров’я, кохання, сім’я, друзі, батьки, улюблена робота, матеріальні цінності – є безліч речей, за які ви можете бути по-справжньому вдячною. Але це зовсім не означає, що якщо у вас немає машини, квартири, телевізора, здоров’я або коханої людини, то потрібно ставати злою і дратівливою, адже у кожного з нас є щось таке, що приносить нам задоволення. Давайте будемо вдячні за це!

Не звертайте уваги на заздрісників

Заздрість завжди спотворює позитивні емоції. У будь-який момент у вашому оточенні можуть з’явитися люди, які будуть вам заздрити. І неважливо чи буде це прихована заздрість або відкрита, ви все одно її відчуєте. Заздрісників можна ігнорувати, але якщо вони вам сильно докучають, краще дистанціюватися від них.

З іншого боку, якщо близька вам людина досягла якогось життєвого успіху, щиро порадійте і підтримайте її. Адже ви б хотіли до себе такого ж ставлення, чи не так? Постарайтеся оточити себе приємними, позитивними людьми. Позитивний настрій друзів, їх підтримка і відсутність заздрісного негативу додадуть вам більше впевненості в собі.

Візуалізуйте позитивні результати

У вас намічається співбесіда, важливий проект або якась велика подія? Ви нервуєте, переживаєте або боїтеся? Замість того, щоб турбуватися, спробуйте розслабитися і уявити позитивний результат будь-якого з цих заходів. Подумайте про те, які чудові перспективи чекають на вас на новій роботі, або що на весіллі сестри ви побачите старих друзів, яких вже давно хотіли побачити. Запам’ятайте, чим позитивнішими будуть ваші думки, тим більше приємних сюрпризів на вас чекатимуть в майбутньому.

Більше посміхайтеся

Оточіть себе людьми, які роблять вас щасливою. Насолоджуйтесь такими дрібницями, як сонячний день або посмішка маленької племінниці. Ставтеся до життя весело і невимушено, і воно відповість вам взаємністю.

Оцініть статтю