Як розвинути впевненість у собі?

Як розвинути впевненість у собі? Корисні поради

Багато жінок відчувають, що здатні на щось більше в цьому житті, але через певні страхи не можуть зробити кілька простих кроків у напрямку своєї мети. Якщо ви скромна і сором’язлива дівчина, яка хоче стати трішки сміливішою, пропонуємо дізнатися, як розвинути впевненість у собі.

4 ефективні способи стати сміливішою

Зробивши ці кілька невластивих вам речей, ви зможете позбутися комплексів, підвищити самоповагу і стати більш незалежною.

1. Повечеряйте в ресторані

Самотній вечірній похід до ресторану комусь може здатися досить дивним випробуванням, хоча, насправді, це гарний досвід, щоб розвинути власну впевненість. Існує сталий стереотип, що ресторан – це те місце, куди запрошують на побачення і де відпочивають галасливі компанії. Але немає нічого поганого в тому, щоб влаштувати побачення самій собі.

Якщо ви ніколи не вечеряли на самоті – зробіть це. По-перше, під час вечері ви продемонструєте всім оточуючим, що вам подобається проводити час на самоті (а це дієвий стимул для підвищення власної незалежності). А по-друге, починаючи від самого входу в ресторан, ви зазнаєте масу гострих відчуттів. Але візьміть до уваги, що заклади швидкого харчування не дадуть потрібного психологічного ефекту. Щоб стати впевненою в собі, обирайте дорогі і презентабельні місця, де ви ще жодного разу не були, але завжди хотіли побувати, і вирушайте за новими враженнями.

2. Заплануйте самостійну подорож

Погодьтеся, трохи страхітливо вирушати в самостійну подорож без друзів. Але подорож на самоті має ряд своїх переваг. Такий вояж не тільки допоможе розвинути впевненість в собі, але і послужить відмінним способом пізнати себе і зрозуміти, як ви можете самостійно справлятися з різними нестандартними ситуаціями, коли поруч немає помічників і порадників. Вам доведеться приймати рішення без сторонньої допомоги і повністю брати всю відповідальність на себе, що зробить вас набагато сильнішою. Крім того, самостійна подорож дасть можливість оглянути саме ті місця, які ви захочете, не турбуючись про ще чиїсь бажання.

3. Випийте

Якщо думка про самостійний похід в бар вас теж лякає – пора відвідати яку-небудь місцеву «діру» та замовити собі випивку. Ви не вживаєте спиртне? Тоді, підіть у місцеве кафе і замовте щось безалкогольне. Подібне проведення часу працює так само, як і самотня вечеря. Багато дівчат відчувають себе ніяково, потягуючи улюблений напій без компанії кращих подруг. Хочете відчути себе більш незалежною? Проведіть час у барі або кафе наодинці з собою.

4. Поживіть одна

Щоб стати впевненою в собі – поживіть одна. Знімати квартиру без сусідки чи хлопця не завжди комфортно, але такий варіант зробить вас більш самостійною. Ви самі будете платити за житло, прибирати, ходити по магазинах і готувати їжу. Але плюс не тільки в цьому методі виховання власної самостійності. Квартира буде належати тільки вам – ви самі будете вирішувати, як її прикрасити, як пересунути меблі, яку тварину завести і т.і., а це відмінний спосіб підвищити самоповагу і показати свою незалежність.

Оцініть статтю