Як правильно вибрати норкову шубу?

Норкова шуба Мода

У гардеробі справжньої модниці знайдеться місце для хорошої шубки. Не завжди жінкам купляють дорогі речі чоловіки – багато хто з успішних леді самостійно собі підбирає та оновлює гардероб. Тому ми хочемо дати кілька порад, як правильно здійснювати купівлю хутряних виробів.

Де купляти шубку з норки?

Перш ніж купити недешевий елемент гардеробу, шубку з норки, варто визначитися, де ви будете її купувати. Найкращий вибір – хороший спеціалізований магазин. Якщо купляєте вперше хутряні вироби, то слід почитати відгуки про магазини, поговорити з подругами, які вже купили подібну шубку.

Не варто звертати увагу на оголошення про продаж недорогих шуб, хороша норка не може коштувати дешево. В іншому випадку – це хутро не відповідної якості. Від купівлі на ринку теж варто утриматись, оскільки факт того, де виготовили шубу не завжди є достовірним, та й якість може бути ненайкраща.

Яким буває хутро у шуби з норки?

Кінцева вартість безпосередньо залежить від виду хутра шуби. Виділяють три види:

  1. Звичайне хутро вважаєтьсянайпрактичнішим і добре носиться. При огляді такої шубки варто звернути увагу на якість хутра. Волос повинен бути пружним і не відрізнятися по довжині. Також обов’язково повинен бути густий і м’який пушок.
  2. Шуба з стриженого хутра повинна зберегти підпушок, інакше в такому виробі буде холодно вже при мінус 15.
  3. Щипане хутро – дость популярне серед молодіжних моделей. По суті, це хутро, з якого видалили весь твердий волос.

При виборі останніх двох варіантів потрібно бути особливо уважними, оскільки, інколи до такої хитрості вдаються продавці, щоб приховати явні дефекти хутра.

Хутро має блищати на сонці, бути розсипчастим і пружним. Погладьте хутро проти шерсті і погляньте, наскільки швидко воно відновить свою форму. Якщо довго залишатиметься слід від руки, то хутро неякісне.

Також потрібно переконатись у якості шкіри шубки. Попробуйте потрусити шубкою, подивіться, чи не сипляться з неї ворсинки, попробуйте кілька волосинок смикнути пальцями, якщо вони залишаться у Ваших руках, то такий виріб довго не прослужить.

В середньому на одну шубку потрібно близько 55 шкурок, тому потрібно звернути увагу і на те, чи не сильно натягнуте хутро на шубці, щоб з часом не почало рватися.

Колір норкової шубки

Багато модниць купують шубки яскравих забарвлень сезону і не задумуються над тим, що наступного сезону колір може вийти з моди. Звичайно, якщо є можливість міняти шуби щороку, то можна придбати декілька моделей, але в основному такий верхній одяг купляється на кілька років.

Краще придбати шубку популярних класичних кольорів, мода на які ніколи не проходить.

Якими бувають кольори хутра натуральної норки?

У всі часи найбільш елітним вважалось чорне хутро, яке на світлі відливає благородним фіолетовим відтінком. Найчастіше для виготовлення такої шубки використовують канадську норку.

Біле хутро вважається найдорожчим і має особливу цінність, оскільки при виготовленні такої шуби не використовують ніяких барвників.

Трохи дешевше коштуватимуть руді, сірі і бежеві хутра.

Один з бюджетних варіантів – це шубки від бежевого до темно – коричневого відтінків.

Щоб переконатись, наскільки якісно пофарбований виріб, потріть у непримітному місці її вологою серветкою. Якщо фарба перейде на серветку – то є висока ймовірність того, що шубка скоро втратить свій вигляд, зафарбує у сніжну погоду і руки, і інші предмети гардеробу.

Фасон звісно може бути будь-яким, аби він личив власниці прекрасної шуби з норки та підкреслював її стиль, фігуру. Єдине, що порадимо: не купляйте дорогу річ відразу, як тільки її приміряли. Прийдіть з подругами на наступний день, добре перевірте якість хутра. Ви маєте впевнитись, що фасон і колір на 100 % підходить Вам, Ви маєте бачите себе в цій шубці із заплющеними очима вдома, на вулиці всюди! Тільки тоді це справді Ваша річ!

Оцініть статтю