Як правильно підібрати ювелірні прикраси?

Як правильно підібрати ювелірні прикраси? Мода

Прикраси – роблять жінку жінкою. Так говорила неповторна Коко Шанель, доповнюючи свій образ намистом із перлин. Справді, можна одягнути скромну сукню, але виглядати шикарно, завершивши свій вигляд вдало підібраними прикрасами.

Прикраси виготовляють і носять не одне тисячоліття, проте існує ряд правил, яких варто притримуватись, підбираючи їх:

  1. Якщо Ви – власниця прикрас із діамантами і вирішили їх одягнути, то не варто поєднувати благородні метали із біжутерними виробами. Із красивою дорогою річчю, дешева губиться, виглядає недоречною і зайвою. Це, звісно, не стосується епатажних зірок шоу-бізнесу, які мають свій відповідний стиль, впізнаваність і дотримуються його. Вони можуть носити одночасно і дорогий перстень з дорогоцінним камінням, і якісне дороге біжутерне колье, наприклад.
  2. Масивні прикраси та вироби з різними дорогоцінними каменями краще виблискують увечері, як кажуть «полюбляють напівтемряву». Їх доцільно одягати на вечірку чи походу у ресторан, де вони зможуть «погратися» зі світлом, а вдень краще віддати перевагу простим делікатним прикрасам.
  3. Не гарно одягати на одну руку більше двох кілець. Так само, не варто поєднувати на одній руці прикраси з різними дорогоцінним каменями, виключення – якщо виріб у собі має кілька каменів.
  4. Некрасиво дивляться поєднання різних металів, за винятком, якщо вони є у одному виробі. Перстень із жовтого золота і срібний годинник будуть дуже недоречними разом.
  5. Ювелірні прикраси варто відповідно до віку його власниці. Юним дівчатам личать делікатні з оригінальним дизайном сережки, ланцюжки, підвіски з напівкоштовними камінчиками, перлинками. Старшим дамам підійдуть справді вишукані та коштовні вироби, масивніші браслети, персні, кулони, проте і тут варто знати міру.
  6. При купівлі прикрас з благородних металів та каміння, в першу чергу слід обрати сережки, а до них – перстень та кулон, якщо це не набір.
  7. Дівчатам чи жінкам з «пухкенькими» пальчиками краще підібрати масивніший перстень з геометричної форми камінням, а для тоненьких пальчиків можна підібрати делікатне колечко з круглим камінцем, перлиною.

При виборі прикрас варто врахувати свій тип шкіри, волосся, очей. Умовно зовнішність можна поділити на чотири види, як пори року: осіння, весняна, зимова та літня.

Осінньому типу зовнішності властивий блідий, злегка жовтуватий відтінок та руде, русяве з золотистим відтінком, або каштанове волосся. Засмагають такі люди погано, переважно шкіра червоніє на сонці, проте бронзового кольору не набуває. Часто такі красуні мають на обличчі веснянки. Їм найкраще носити прикраси з жовтого чи червоного золота з наступними каменями: бурштин, перли, топази. А от срібло, біле золото чи платина дещо «губитиметься».

Весняному типові зовнішності характерні: біленька шкіри з персиковим відтінком. Такі люди швидко соромляться: щоки покриваються рум’янцем. Також така шкіра швидко засмагає і набуває гарного відтінку. Характерним є для цього типу русявий колір волосся та білий. Личать прикраси із золота: білого чи жовтого з різними каменями та перлами. А от срібло не дуже підходить такому типові шкіри.

Літньому типові зовнішності, який вирізняється дуже світленькою шкірою з видними венами. Колір волосся може бути як темно-русий, каштановий чи світленький, але без золотистого відтінку, та світлі очі – голубі, зелені чи горіхові. Люди з таким типом зовнішності з легкістю засмагають. Їм підходять найкраще вироби з сірими, зеленими чи голубими відтінками: аквамарин, топази, агати та діаманти. Пасує звісно краще червоне золото, або вироби, у яких вдале поєднання білого та жовтого золота.

Люди із зимовим типом зовнішності вирізняються контрастністю її: біленька шкіра та темний колір волосся, насичений колір очей. Шкіра більш такого холодного відтінку і погано засмагає. Їм підійдуть яскраві та насичені коштовні прикраси з білого золота, платини або срібла.

Ювелірні прикраси завжди будуть важливою частиною жіночого образу. На відміну від одягу, їх не варто підбирати, керуючись тільки сучасними тенденціями моди, – вони повинні, в першу чергу, підкреслити індивідуальний стиль своєї власниці, тоді вибрані аксесуари не викликатимуть бажання з ними розлучитися.

Оцініть статтю