Як правильно носити жіночий берет?

Як правильно носити жіночий берет? Мода

У не надто холодну погоду зимовий берет може стати чудовою альтернативою в’язаним або хутряним шапкам. А якщо до того ж ви правильно підберете головний убір відповідно до свого гардеробу і зробите гарну зачіску, то будете виглядати дуже елегантно і стильно, як справжня француженка.

Існує безліч моделей зимових шапок, які можуть бути з вовни, кашеміру або трикотажу. Але звичайний берет, зазвичай, одноколірний. Якщо ж вам потрібен більш неформальний варіант, прикрасьте головний убір блискітками, пришийте до нього гарну квітку або купіть різнокольоровий берет, щоб виділитися.

Як носити жіночий берет?

Берет можна носити на голові по-різному, але найчастіше, для створення невимушеного вигляду, його надягають так, щоб задня частина злегка звисала на потилиці, а передня була злегка натягнута на лобі. Не надягайте берет на голову, як в’язану шапку, і не заправляйте під нього волосся. Бічні сторони головного убору повинні бути розташовані вище вух або відразу над ними. Крім того, слід злегка нахилити берет на одну сторону, зробивши ліву чи праву частину чола більш відкритою.

Берет можна носити як з прямим, таки і з хвилястим або кучерявим волоссям. Якщо у вас довге волосся, просто розпустіть його, коли вдягаєте головний убір. Якщо ж хочете зробити обличчя більш відкритим, заправте волосся за вуха. Не зв’язуйте волосся, не заколюйте його шпильками і не заплітайте кіски. Якщо у вас коротке волосся, випустіть кілька пасом по краю берета.

Берети добре поєднуються з куртками, плащами, пальто, шубами з натурального хутра і різними аксесуарами. Щоб ваш головний убір контрастував з гардеробом, надягайте світлий берет під темне пальто, а темний – під світлий верхній одяг. А для створення більш барвистого вбрання, додайте кілька яскравих аксесуарів, таких як рожеві рукавички або зелений шарф. Якщо ж хочете виглядати строго і гармонійно, носіть берет, рукавиці і шарф одного кольору.

Оцініть статтю