Як позбутися плям на банних рушниках

Як позбутися плям на банних рушниках Корисні поради

Погодьтеся, не дуже приємно витиратися рушником з плямами, а пропонувати його гостям і зовсім соромно. Тому важливо стежити за появою плям і вживати заходів щодо їх видалення без зволікання. Адже чим свіжіша пляма, тим легше її вивести за допомогою найпростіших інгредієнтів.

Очищення брудних рушників

Якщо плями на рушниках з’явилися від бруду, змішайте в тазику або відрі 1 склянку відбілювача з 3 склянками холодної води та замочіть їх в отриманому розчині на 15 хвилин, але не довше, інакше відбілювач може пошкодити тканину. І обов’язково перевіряйте етикетки рушників на предмет будь-яких попереджень про прання в хлорвмісному відбілювачі, перш ніж використовувати його за призначенням.

Читайте також: Як вивести пляму від йогурту

Тепер завантажте рушники в пральну машину, додайте у відповідний лоток потрібну кількість прального порошку і запустіть звичайний цикл прання.

Видалення плям на банних рушниках

Свіже чорнило добре видаляється білим оцтом. Зробіть пасту з 2 частин оцту і 3 частин кукурудзяного крохмалю, нанесіть на пляму і злегка втирайте її в тканину старою зубною щіткою. Дайте пасті повністю висохнути, а потім виперіть рушник як зазвичай.

Якщо на рушнику з’явилися плями крові, відразу ж обробіть їх білим столовим оцтом, дайте йому вбратися в тканину протягом приблизно 10 хвилин, після чого промокніть забруднене місце паперовими серветками. У разі потреби повторіть усю процедуру ще раз, а потім виперіть рушник у звичайному режимі.

Макіяжні плями можна швидко видалити, розмішавши 1 ст. ложку рідини для миття посуду у 2 склянках холодної води й нанісши отриманий мильний розчин на забруднені ділянки. Дайте розчину вбратися в тканину, після чого промокніть його паперовими серветками. Повторюйте процедуру, поки плями повністю не зникнуть. Тепер просто прополощіть рушник у холодній воді, щоб позбавити його милкості, і повісьте сушитися.

Оцініть статтю