Як одягатися відповідно до свого знаку зодіаку?

Мода

Гороскоп багато розкриває про вашу особистість, часто підказує, як поводитися, а також як одягатися відповідно до вашого знаку зодіаку. Кожен знак має свою індивідуальність і відносини з модою, і, очевидно, свій унікальний стиль.

Якщо ви ще не знайшли свого стилю, нехай зірки підкажуть вам, що на що звернути увагу. Астрологія та мода об’єдналися, і ось що вони вам підкажуть.

Овен

Овен – дуже сильний, упертий та амбітний знак зодіаку. Тому його представники демонструють дикий стиль, що складається з провокаційних нарядів та яскравих кольорів. Якщо вам пощастить зменшити свою схильність до перебільшення, ви станете справжньою іконою моди.

Телець

Представники цього знаку зодіаку люблять моду та шопінг. У вас напевно є гардероб, повний оригінального та красивого одягу. А може, ви навіть ніколи його не одягали!

Те, що вам потрібно, щоб виділити вашу прекрасну особистість, це, звичайно ж, дизайнерська сумка.

Близнюки

Спілкування для вас вкрай важливе, і саме це ви любите в моді: можливість надіслати мовчання. Тому ви любите оригінальний та різноманітний одяг, дотримуєтеся нетрадиційного стилю. Ви – вічний Пітер Пен у зодіаку, тому, можливо, любите аксесуари свого юнацтва.

У вашому гардеробі, звичайно ж, не може не бути джинсів: зручних та практичних, з відомою символікою та ідеальних для будь-якої ситуації.

Рак

Ваша чутливість відображається у вашому стилі, який часто звертається до минулого. Представники цього знаку зодіаку захоплюються вінтажною модою і люблять вдихнути нове життя в неношений одяг – більше через його сентиментальну цінність, ніж через щось. Спідниця – це акцент у одязі, без якого ви не можете обійтися.

Лев

Гордий та егоцентричний, Лев не хоче залишатися непоміченим. Сукні – лише привід звернути погляди на представників цього знака. Ви любите яскраві деталі, особливий крій та епатажні візерунки.

Сукні – лише привід звернути погляди на представників цього знака

Не забуватимемо про неонові палітри. Одним словом вам подобається, коли вас помічають. Очевидно, що ваш обов’язковий акцент – це взуття, усипане коштовним камінням – елегантне і дивовижне, блискуче, як ви.

Діва

Ось хто є найпрактичнішим і найпрагматичнішим знаком зодіаку. Для людей, які мають знак зодіаку Діва, мода має лише практичну функцію. Це, звичайно, не слугує для привернення уваги.

Вам подобається чистий, простий та вишуканий стиль. Тому ваш обов’язковий акцент — це, безсумнівно, маленька чорна сукня поза часом і елегантністю.

Терези

Мода — це лише привід залучити до свого життя прекрасне. Але ви часто перебільшуєте. Ви не можете продемонструвати свою елегантність навіть у неформальній обстановці.

Єдине, від чого ви не можете відмовитися, це підбори. Чуттєвість пари взуття – золото для представників знаку зодіаку Терези. І точно без них не обійтися.

Скорпіон

Зодіак Скорпіона інтенсивний та магнетичний. Ви сприймаєте моду як зброю спокуси, тому ваш одяг завжди привабливий і спокусливий.

Вам подобається сильний одяг та сміливі світи, навіть якщо ви завжди залишаєтеся вірними повністю чорним образам. Якби ми асоціювали вас із взуттям, ви, без сумніву, були б парою чобіт на шпильці — блискучих та лакованих, на дуже високих підборах.

Стрілець

Знак дотепності, життєвої сили, мандрівників та новизни. І це впливає на те, як ви одягаєтеся. Вам подобається створювати комбінації з різного одягу у космополітичному стилі, який вам дуже пасує.

Ваш обов’язковий аксесуар – це, безсумнівно, рюкзак, тому що ви завжди готові вирушити в нову захоплюючу пригоду.

Козеріг

Ви надто конкретні, щоб турбуватися про таку несерйозну річ, як мода. Ваш стиль не парадує. Ви знаєте свої сильні сторони, але вам не потрібно виставляти їх напоказ. Ваш улюблений предмет одягу – це, безперечно, великий, зручний та шикарний піджак.

Водолій

Ви завжди хочете найкращого, перш за все для інших. У вас є бажання врятувати світ та зуміти покращити умови життя кожної людини. Ось чому ви є шанувальником екологічної моди, всього, що не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Ваша обов'язкова річ – це, безсумнівно, сумка

Ваша обов’язкова річ – це, безсумнівно, сумка, в якій ви можете зберігати всі книги та гаджети, які вам необхідні в даний момент.

Риби

Романтичні навіть у одязі, Риби чуттєві, та їх гардероб сповнений стрічок, пишних рукавів тощо. Ви, безумовно, є шанувальницею стилю бохо-шик. Ви обожнюєте демонструвати милий і дівчачий одяг.

Бюстьє – це обов’язкова річ для вас: ретро, ​​бохо та приваблива.

Оцініть статтю