Як можна зацікавити чоловіка, який сподобався?

Як можна зацікавити чоловіка, який сподобався? Психологія та відносини

Буває так, що після одного побачення ви розумієте, він той, про кого ви мріяли. А може, і не було жодних побачень, ви просто часто бачитеся і спілкуєтеся через обставини, він вам подобається, але ви боїтеся щось зробити або не знаєте, як поводитися в даній ситуації.

Якщо ви не хочете через свій страх або недосвідченість втратити когось вартого, дізнайтеся кілька простих, але ефективних стратегій, які допоможуть зацікавити чоловіка, який сподобався.

Знайдіть спільні точки дотику

Ні, вам не потрібно буде полюбити всі чоловічі звички , та це й неможливо. Але якщо ви знайдете спільні точки дотику, це стане першим кроком на шляху до чоловічої зацікавленості. Вам також подобається дивитися футбол? Ви обоє займаєтесь благодійністю? А може, вас об’єднує любов до подорожей, серфінгу чи ви божеволієте від однієї й тієї ж музики?

Але порозумітися з чоловіком, що сподобався, — це тільки півсправи. Постарайтеся за допомогою обопільних інтересів зацікавити його своїм спілкуванням і встановити між вами зв’язок.

Увійдіть у коло його друзів

Якщо чоловік знайомить вас зі своїми друзями – це добрий знак. А якщо у вас ще виявляться спільні інтереси з близькими людьми його кола, вважайте, що ви виграли в лотерею. “Випробування друзями” – дуже важливий тест, який ми всі робимо. Часто саме він визначає, чи складуться подальші відносини між двома людьми, чи їхнє спілкування назавжди залишиться в минулому. Постарайтеся сподобатися його друзям, змусіть їх сміятися і покажіть, що ви легко зможете влитися в їхній колектив.

Будьте впевненими у собі

Впевнені люди завжди домагаються свого. Вони отримують хорошу роботу, швидко піднімаються службовими сходами і знаходять своє кохання. Тому, перш ніж ставати сором’язливими і скромними, дайте чоловікові відчути, що ви, надто хороші для нього. Зробіть глибокий вдих і станьте впевненою у собі дівчиною. Це зовсім не означає стати пихатою, просто покажіть, що ви знаєте собі ціну і можете отримати все, чого забажаєте.

Покажіть свою незалежність

Не потрібно завжди бути в розпорядженні чоловіка, який вам подобається. Як тільки хлопець зрозуміє, що досяг вас і може легко вами керувати, він швидко втратить до вас інтерес. Якщо хочете зацікавити чоловіка, зберігайте інтригу. Не відповідайте на кожен його телефонний дзвінок, смс або повідомлення в мережі – залишайтеся іноді «поза зоною доступу». Покажіть, що він вам подобається, але у вас є своє особисте життя поза вашим спільним проведенням часу. Це змусить його трохи понервувати і скучити, що дуже важливо у боротьбі за завоювання чоловічого серця.

Змусьте чоловіка відчути свою значущість

Будь-яке прохання про допомогу може підвищити самоповагу вашого обранця. Навіть якщо ви не потребуєте жодної допомоги, спробуйте змусити чоловіка відчути, що він є важливою частиною вашого життя. Запитайте його думку, довірте йому якийсь секрет або просто попросіть щось полагодити. Можна легко зацікавити чоловіка, якщо показати, що він потрібен, його допомога затребувана, і він здатний вам дати якраз те, чого ви потребуєте.

Оцініть статтю