Як моделювати фігуру за допомогою оптичних ілюзій в гардеробі?

Як моделювати фігуру за допомогою оптичних ілюзій Мода

Більшість жінок намагаються підбирати гардероб, здатний приховати ті чи інші недоліки фігури. Сьогодні ми розкриємо декілька секретів, які допоможуть вам моделювати фігуру за допомогою певного покрою одягу і матеріалів, що підкреслюють гідності і приховують вади.

V-подібний виріз горловини

V-подібний виріз горловини

Виріз мисом на сукні або блузці пасує всім дівчатам і жінкам. Він акцентує увагу на декольте, роблячи шию більш витонченою. Особливо V-подібний виріз пасує пишногрудим красуням.

Довгий виріз горловини візуально робить коротку шию довшою, а зріст вищим. Цю особливість глибокого вирізу потрібно взяти до уваги невисоким дівчатам.

Контрастні деталі

Щоб домогтися моделюючого ефекту, потрібно грамотно розташувати контрастні вставки на сукні. Зробити повну фігуру стрункішою допоможуть рельєфні поздовжні лінії і бічні вставки з темної тканини. Візерунки з тонкими поздовжніми смугами мають здатність візуально витягати силует.

Контрастні деталі

Матеріали темних відтінків використовуються в тих місцях, де необхідно трохи завуалювати повноту. А світлі елементи навпаки додадуть обсягу там, де це потрібно. Дизайнери часто використовують цей прийом для моделювання фігури в області грудей або стегон, застосовуючи вставки або оборки зі світлої тканини.

Правильні акценти

Модні пояси й ремені чудово підкреслюють струнку фігуру типу «груша» і «пісочний годинник». Широкий пояс, колір якого контрастує з матеріалом сукні або блузи, відволікає увагу від надто пишних стегон. Зверніть увагу, що пояс, розташований нижче талії, змінює пропорції фігури.

Правильні акценти

Дівчатам з фігурою типу «перевернутий трикутник» або «яблуко» стилісти не рекомендують акцентувати увагу на талії за допомогою поясу або ременя. Для вас найкращим рішенням буде драпірування в цій області.

Тонку талію добре підкреслить сукня в стилі «нью-лук» або блуза приталеного силуету в комплекті з розкльошеною спідницею. Пишна спідниця додасть обсягу стегнам.

Відповідні фасони спідниць

Спідниці, пояс яких розташований на талії або вище, візуально збільшують зріст. Такий самий ефект мають модні довгі спідниці з поздовжніми або діагональними смугами.

Відповідні фасони спідниць

Спідниці та сукні в складку підходять жінкам з фігурою «груша». Такі моделі роблять фігуру значно стрункішою. Худеньким дівчатам стилісти радять вдягати спідниці зі складками в області талії.

А от спідниці з запахом найбільше пасуватимуть тим модницям, у яких широкі плечі і невиражена талія. Такий фасон зробить фігуру більш жіночною, і підкреслить красиві груди.

Оцініть статтю