Тимчасове гліттер-тату. Як його робити самостійно?

Тимчасове гліттер-тату. Мода

Одним з варіантів створити собі на кілька днів малюнок у вигляді татуювання є гліттер-тату. Воно стає досить поширеним на дитячих вечірках та днях народження, також використовується нареченими, випускницями для створення яскравого незабутнього образу. Гліттер-тату срібного кольору в поєднанні з кристалами Swarovski, приголомшливо виглядає з сукнею нареченої.

Що ж таке гліттер-тату?

Гліттер-тату – це нанесення на шкіру за допомогою нешкідливого клею малюнка з блисківок. Його ще називають блиск-тату. Блисківки можуть бути не тільки золоті або срібні – колірна гамма дуже різноманітна. А для того, щоб малюнок виглядав ще виразніше, його прикрашають стразами. Це складно назвати татуюванням – справжній витвір мистецтва, картина на тілі.

Як робити гліттер-тату

Зробити блиск-тату набагато простіше, ніж звичайне татуювання. Найголовніше – знайти трафарет з потрібним малюнком. Такі трафарети раніше продавалися тільки в спеціалізованих магазинах, але зараз вони навіть зустрічаються в супермаркетах. Можна вибрати трафарет із зображенням метеликів, кішок, східного орнаменту, тощо.

При виборі місця для нанесення малюнка слід уникати ділянок, де одяг щільно прилягає до тіла і є вглітерисока ймовірність тертя (бретельки бюстгальтера, ремені і пояси).

Потім знежирюють шкіру і наносять на неї гіпоалергенний клей. Якщо є сумніви в тому, що шкіра на нього спокійно відреагує, спробуйте його спочатку на зап’ясті. Якщо все-таки виникне подразнення і почнеться свербіж, то краще підібрати клей з іншим складом.

Після нанесення клею на нього висипають блисківки і рівномірно розподіляють їх за допомогою пензлика. Легше працювати з блисківками одного кольору. Проте, Якщо Ви хочете складніший малюнок, доведеться акуратно викладати блисківки декількох відтінків. Після завершення створення тату, її не бажано мочити у воді протягом 12 год.

Скільки протримається гліттер-тату

Все залежить від складу клею і від Вашої акуратності. Хороший клей повинен бути водостійким і еластичним, адже наша шкіра також еластична. Якщо тату нанесено на якісний клей, то триматиметься від 7 до 14 днів. Це за умови, що під час миття не будете терти її жорсткою губкою, не піддаватимете механічній дії. Щоб зняти гліттер-тату, потрібно ватний диск намочити у спирт чи засіб для зняття лаку на нігтях, який не містить ацетону, і протерти ним по малюнку.

Основні плюси:

  • Блиск-тату робити безпечно і абсолютно не боляче, адже в даному випадку не потрібно проколювати шкіру голкою. Гліттер-тату не завдає здоров’ю ніякої шкоди – клей гіпоалергенний, а блисківки зроблені з безпечних матеріалів.
  • Таке татуювання однаково ефектно виглядає як при сонячному світлі, так і при штучному освітленні. Блискітки будуть красиво мерехтіти і на пляжі, і в клубі.
  • Ви можете зробити собі малюнок будь-якого розміру: прикрасити блисківками або тильну сторону долоні, або половину спини.
  • Завдяки різноманітності трафаретів і колірної гамми, можна вибрати будь-який малюнок і міняти їх хоч кожного тижня.
  • Після татуювання на шкірі не залишається ні шрамів, ні рубців, ні почервонінь. І ще однією перевагою “тимчасового татуювання” є ціна. Воно коштує набагато дешевше звичайного і не встигає набридати.
Оцініть статтю