Тенденція моди українців: етнічні мотиви

дівчина в вишиванці Мода

Вже другий рік поспіль можна спостерігати на вулицях міст і сіл красивих дівчат та хлопців у одежі з елементами вишиванки, принтами патріотичної символіки. Якщо колись такий одяг використовувався тільки на окремі національні свята, то зараз він став незамінною частиною щоденного гардеробу. Носять його як чоловіки, так і жінки, і навіть маленькі діти, немовлята.

Дизайнери не тільки України, а й цілого світу використовують у своїх колекціях нотки вишиванки, і пропонують стильні речі: джинси, верхній одяг, сорочки, блузки, футболки з символікою, сукні. Головне – більшість виробників обирають для пошиття одягу в так званому патріотичному стилі натуральні тканини: бавовну, льон, шерсть, які є якісними і приємними до тіла.

Торкнулися елементи української символіки навіть декору оселі, меблів, машин та будинків. Багато ресторанів підтримують цю тенденцію і створюють затишну атмосферу у залах з вишитими рушниками, скатертинами і національними стравами. На ювілеї подають торти-вишиванки з мастики.

У клубах проводять тематичні блакитно-жовті вечірки, весілля, які підтримує значна кількість молоді.

Звичайно, тішить те, що набуває популярності термін «made in Ukraine» і все більше людей намагаються підтримати вітчизняних виробників не тільки одягу, а й іншої продукції. Український стиль стає стилем життя багатьох сімей.

Оцініть статтю