Техніка розслабляючого масажу для новачків

техніка розслабляючого масажу Здоров'я

Якщо ви шукаєте новий спосіб зміцнення стосунків, спробуйте навчитися цим простим, але надзвичайно чуттєвим дотикам. Хочете приємно здивувати свого чоловіка? Пропонуємо дізнатися про техніку розслабляючого масажу, яку здатна освоїти кожна дівчина.

Дозвольте йому розслабитися!

1. Знайдіть правильне місце

М’яке ліжко не призначене для масування – це відмінне місце для сну, але не більше. Ідеальне місце для масажу повинно бути рівним, твердим і міцним, щоб під час ваших рухів партнера не качало, як на хвилях, інакше він не зможе розслабитися. Для максимального комфорту помістіть хлопця на підлогу, підстеливши матрац з бавовни або згорнутий підодіяльник і підкладіть йому подушки під шию, коліна та щиколотки.

Читайте також: Суха шкіра – як усунути проблему

2. Використовуйте масло

Під час розслабляючого масажу бажано використовувати ароматичне масло, яке стане відмінним доповненням до ваших м’яких рук, зменшить тертя, полегшить масування та зніме м’язову напругу. Наприклад, сюди відмінно підійде аромат жасмину. Не забудьте перед використанням розігріти пляшечку з олією в теплій воді.

3. Створіть спокійну атмосферу

Лоскіт розпущеним волоссям або мереживною білизною ніяк не сприятиме розслабленню, а тільки відверне чоловічу увагу від приємних відчуттів. Щоб звести до мінімуму відволікаючі фактори, зав’яжіть волосся ззаду і надягніть облягаючий одяг. Якщо в приміщенні прохолодно, не дайте замерзнути своєму чоловікові: оголюйте тільки ті частини його тіла, з якими працюєте. Для створення спокійної атмосфери увімкніть повільну, спокійну музику.

4. Імпровізуйте

Якщо вам бракує часу, не поспішайте робити повний масаж. Зосередьте свою увагу на якійсь окремій частині тіла. Іноді така техніка навіть більш ефективна, ніж повна розминка з голови до ніг. У хлопця затекла шия? Займіться нею. Втомилися ноги? Приділіть увагу ім. А взагалі, просто запитайте, і чоловік сам підкаже, що йому помасувати.

5. Основні рухи розслабляючого масажу

Щоб оволодіти правильною технікою, вам потрібно навчитися таким основним рухам:

  1. Стиснення – це дуже простий прийом. Покладіть долонь на його плече, акуратно стисніть і повільно проверніть в будь-якому напрямку.
  2. Погладжування – творить чудеса в області спини, стегон та шиї. Стуліть пальці і тримайте долоні паралельно до того місця, з яким працюєте. Має бути повний контакт долонь з тілом партнера. Робіть довгі м’які погладжування: створюйте більший тиск рухаючись в напрямку серця, і, відповідно, меншу, в протилежному напрямку.
  3. Заміс – ідеально підходить для м’ясистих областей, таких як біцепси, стегна і сідниці. Дана техніка дуже проста і нехитра: потрібно просто розминати ці ділянки рухами ідентичними замісу тіста.
  4. Розтирка – робиться без масажного масла, тому її розслабляюча дія проникає глибоко в м’язи. Зафіксуйте масажовану область однією рукою, а другою починайте методичну розтирку долонею із натисканням. Для невеликих областей, таких як плечі, підошви або долоні, використовуйте кінчики пальців за тим же принципом.

Ви можете скористатися усіма перерахованими вище прийоми у будь-якій послідовності і починати з будь-яких частин тіла, в залежності від побажань чоловіка та його реакції на дотики. Візьміть на озброєння ці чотири техніки розслаблюючих дотиків і не соромтеся додавати до них якісь свої нововведення.

Читайте також: Кому показана безглютенова дієта?

Класична черговість рухів під час масажу повинна бути наступна: розтираєте його плечі, потім видавлюєте кілька крапель розігрітого масла на долоні і погладжуєте спину, потім стискаєте і місите його сідниці і стегна, а завершуєте все невеликою розтиркою підошов.

6. Головне – почуття

У розслабляючому масажі немає чітких правил, тому не турбуйтеся про те, що можете зробити щось не так. Намагайтеся просто насолоджуватися моментом. Повірте, якість і чуттєвість ваших дотиків набагато важливіші, ніж сама техніка.

Оцініть статтю