Сприятливі дні для стрижки. Коли краще стригти волосся?

Сприятливі дні для стрижки. Краса

Волосся – це наше багатство. Воно не тільки красива прикраса, а й наш захисний талісман. Різні маніпуляції з волоссям у певний період часу призводять до різних змін у нашому житті. Тому в народі кажуть: “Хочеш щось змінити у своєму житті – зроби собі нову стрижку”. У волоссі прихована життєва сила й енергія людини, тому поводитися з ним потрібно дуже дбайливо й акуратно. Сприятливі дні для стрижки та проведення процедур у салоні варто вибирати дуже ґрунтовно.

Значення днів тижня для стрижки волосся

Понеділок (керує Місяць). Цей день підходить усім, хто хоче нормалізувати свій емоційний стан і позбутися почуття смутку і пригніченості. Усі негативні емоції, сумніви й нерозв’язані питання підуть разом із відрізаним волоссям. Не рекомендується цього дня стригтися людям, які народилися у вівторок, середу або неділю.

Читайте також: 12 причин випадіння волосся

Вівторок (протегує планета Марс). Це гарний день для тих, хто має слабку імунну систему, хто втомився від щоденної рутини, але їм бракує рішучості щось змінити у своєму житті, бути активними та ініціативними. Тому стрижка у вівторок додасть людині життєвого тонусу і допоможе прийняти правильні рішення для зміни свого життя на краще. Якщо ви народилися в понеділок або п’ятницю, виберіть для стрижки інший день.

Середа (керує планета Меркурій). Вважається, що стрижка в середу допоможе вам стабілізувати та зміцнити вашу нервову систему, поліпшити вашу пам’ять і допоможе розвинути здатність до логічного мислення, збільшить вашу здатність засвоювати нові знання й успішно застосовувати їх у житті. Постригшись у середу, людина легко починає заводити нові корисні знайомства і в неї з’являється можливість вирушити в подорож. Тим, хто народився в четвер, краще перенести стрижку на інший день.

Четвер (керує планета Юпітер). Люди, які мріють про славу, популярність і підвищення свого соціального статусу, можуть вибрати цей день для стрижки як сприятливий. Відвідування перукаря в четвер привнесе зміни у ваші стосунки з іншими людьми й допоможе розв’язати соціальні питання. Якщо ви відчуваєте, що вам бракує удачі та везіння в житті, то стрижіться саме в четвер. Якщо ви народилися в середу – відкладіть стрижку цього дня.

П’ятниця (править планета Венера). Це особливий день, коли ви не тільки можете змінити свою стрижку, а й позитивно вплинути на свій вигляд загалом. Вибирайте для стрижки цей день, якщо хочете збільшити свої шанси на залучення у ваше життя нових цікавих, корисних знайомств і зв’язків. Але, якщо ви цілком задоволені собою, то слід стригтися в інший день, оскільки цей день не терпить надлишку і може спричинити дисбаланс у вашій душі. Людям народженим у вівторок, рекомендують вибрати інший день для стрижки.

Субота (розпоряджається планета Сатурн). Це чудовий день для того, щоб підстригтися. Існує повір’я, що стрижка, зроблена цього дня, має потужний очисний вплив, позитивно впливає на вашу карму, знімає не тільки ваші гріхи, а й гріхи ваших предків. Відновлює ваше біополе, стабілізує психічне здоров’я, додає сил і покращує ваше фінансове становище. Волосся стає красивим, здоровим і міцним. Народжені в неділю обирають інший день тижня для стрижки як сприятливий.

Неділя (день планети Сонця). Вважається несприятливим днем для проведення маніпуляцій із волоссям і стрижок, оскільки ви можете відлякати від себе удачу, везіння і благополуччя. Особливо цей ефект посилюється, якщо ви народилися в понеділок. Віряни не рекомендують нічого робити в цей день, а тільки відпочивати від трудового тижня.

Читайте також: Кращі зачіски для кучерявого волосся

Ми розглянули сприятливі дні для стрижки волосся протягом тижня, проте здавна вважалося, що місячний календар має не менше, а може навіть більше значення в питанні походу до перукаря.

Стрижка волосся за місячним календарем

Перед відвідуванням перукаря обов’язково загляньте в місячний календар, щоб подивитися фазу місяця в обраний вами день. Якщо ви підстрижетеся на Місяці, що зростає, то ваше волосся відросте дуже швидко, а в дні Місяця, що спадає, волосся ростиме повільно, але стане сильнішим, міцнішим і густішим.

Сприятливими днями для стрижки та зміни вашого іміджу вважаються: 5-й, 8-й, 11-й, 13-й, 14-й, 19-й, 21-й, 23-й, 26-й, 27-й і 28-й місячні дні. До сприятливих також належать дні, коли Місяць перебуває в сузір’ї Козерога, Лева, Терезів, Діви та Тельця.

“Гострокутні камені” для стрижки

  • несприятливими місячними днями для стрижки є 9-й, 15-й, 23-й і 29-й.
  • непридатним днем тижня для стрижки є неділя.
  • ваше волосся стане слабким і млявим після стрижки в дні місячних і сонячних затемнень. Також це може вплинути на ваші інтелектуальні здібності та гарне самопочуття.
  • також не можна самому собі стригти волосся, бо вважається, що можна відрізати свою удачу, порушити біополе і зменшити свою життєву силу.
  • не рекомендується робити стрижку під час вагітності. У давнину вважалося, що в такий спосіб жінка послаблює свій захисний шар, і це може негативно вплинути на дитину. Проте, на наш погляд, це всього лише давнє повір’я, адже погодьтеся, що сучасній жінці прожити без стрижки 9 місяців складно.
  • дітей найкраще починати стригти після того, як їм виповниться рік. Здавна вважалося, що стрижка дитини завчасно може урізати життєві сили дитини, її щастя й удачу. Також вважалося, що таким чином можна “вистригти розум” у малюка. Перша стрижка дитини має бути обов’язково на зростаючому Місяці, тоді волосся буде здоровим, сильним і густим. Тому всім матусям рекомендуємо зазирнути до місячного календаря перед походом до перукарні.
  • стрижка, зроблена в ті дні, коли Місяць перебуває в сузір’ї Рака і Риб, зробить ваше волосся неслухняним, ламким і тонким.

Дотримуйтесь наших порад щодо вибору сприятливого дня для стрижки, і нехай вона принесе вам справжнє щастя, радість і удачу. Любіть своє волосся щирою любов’ю, дбайливо доглядайте за ним і виглядайте завжди чудово.

Оцініть статтю