Що потрібно враховувати при купівлі білизни, корегуючої фігуру?

Що потрібно враховувати при купівлі білизни, корегуючої фігуру? Мода

Еталонами жіночої краси зажди були пишний бюст, тонка талія та виражені пружні сідниці. Не всі можуть похвалитися такими рисами свого тіла. Проте, можна вдало підкреслити достойності своєї фігури, візуально додати об’єму, або зменшити кількість сантиметрів у відповідних ділянках тіла коректуючою білизною.

Використовують такі хитрощі ще з давніх-давен жінки, які під пишні сукні на бал стискали свою талію корсетами, які в свою чергу, піднімали груди. Така краса, звісно потребувала жертв, адже надто стискала ребра, важко було дихати, рухатись.

Зараз на такі жертви вже не йдуть, намагаються спортом, масажем, та дієтами скоректувати фігуру, і інколи одягати коригуючи білизну: корсети, пояси, бюстгальтери, трусики. Пояс перетворює живіт в ідеальний, плоский і привабливий, пружність сідниць буде очевидна, а талія виділена яскраво і ефектно.

Як обрати білизну для корекції фігури – витонченої талії?

  1. Коригуючу білизну потрібно вибирати по фігурі, це – перша умова і правило. Саме вдалий вибір визначає, чи буде дама себе відчувати комфорто, а значить, впевнено. Вибір на ринку великий, пояси, як і інші типи коригуючоъ білизни, представлені у величезній різноманітності.
  2. Для того щоб покупка виявилася вдалою, потрібно адекватно усвідомлювати власні проблемні зони і орієнтувати саме на них. Пояс ефективний тільки якщо слід підтягнути живіт, сформувати лінії талії. Альтернативою йому можуть стати спеціальні труси, посадка яких завищена. До речі кажучи, трусики гарні й тим, що вони можуть підтягнути сідниці, надати їм пружності.
  3. Якщо обирати трусики, то потрібно врахувати об’єм стегон, щоб не виникла чітка лінія розмежування. Можливо варто підібрати шортики. Посадка їх буває різна.
  4. Білизна не повинна стискати тіло надто сильно, оскільки це не просто не приховає недоліки, але виділить їх, поза білизною виднітимуться зайві кілограми.
  5. Якщо є можливість, потрібно поміряти річ, це дозволить бути впевненим в тому, що вона підходить ідеально і не сковуватиме рухи.
  6. Варто зупинитися на білизні, у якій не видно швів, або вони максимально непомітні.
  7. Важливий момент – матеріал, використаний для пошиття білизни. Бажано, щоб сторона, яка прилягає до тіла, була з натуральних тканин. У складі звісно, повинна бути еластична складова: є лайка, спандекс, широко застосовується нейлоновий стрейч.

Носити стягуючі пояси, корсети, потрібно акуратно, відповідно до інструкції, не надто довго. Навіть якщо це якісна річ, пошита з матеріалів, які не заважають проходити повітрю, тіло потребує відпочинку.

Коригуюча білизна для грудей

Складно, якщо не сказати неможливо, знайти таку жінку, яка б була своїми грудьми задоволена повністю. В одних вони надто великі, в інших – малі, в третіх – знаходяться на більшій відстані одна від одної, в четвертих, опущені, і т. д. Звичайно, деяким від природи груди дана ідеальної форми, але таких дуже мало. Втім, це не привід засмучуватися, тому що на ринку представлено багато бюстгальтерів, які здатні правильно підняти груди не перетискаючи їх при цьому, цього робити не можна.

Всім відомий – пуш-ап ефект. Груди за рахунок паролону, чи силікону, вшитому у бюстгальтер, візуально стають об’ємнішими, а форма – привабливішою.

В залежності від типу фігури, можна приховати чи підкреслити фігуру аксесуарами, вдало підібраними, а також одягом.

Сильна і ефективна корекція

Є білизна, яка належить до категорії сильної корекції. Підходить вона тим жінкам, фігура яких з добре видими недостатками. Якщо це сильна затяжка, то проблемні зони будуть вдало приховані.

Постійно коригуючу білизну носити заборонено. В першу чергу це стосується перших кількох днів з моменту покупки. Тілу потрібно деякий час на звикання. Як кажуть виробники, протягом першого тижня можна надягати сильно-коректуючу білизну лише на дві години на добу. Важливо, щоб не порушувався кровообіг, не перетискалися кровоносні судини, одягати її потрібно тільки на деякий час. Це стосується всіх типів білизни.

Оцініть статтю