Психологія кольору: домашній одяг

Психологія кольору: домашній одяг Мода

Чи замислювалися ви про те, що навіть для домашнього одягу ми вибираємо певні, близькі нам колірні поєднання? Вони відображають наш внутрішній стан на цей час і часто впливають на “погоду в домі».

Який же колір найкраще підходить для домашнього одягу?

Рожевий.

Якщо ви вважаєте цей колір надто інфантильним і наївним, то це не завжди так. У рожевий домашній одяг люблять одягатися суворі бізнес-леді, начальниці й інші жінки, від яких багато що залежить на роботі. Таким чином, вони намагаються хоча б удома стати слабкими дівчатками, яких потрібно неодмінно оберігати і балувати.

Жовтий.

Цей колір вибирають зазвичай у сірі зимові дні, коли так хочеться тепла і сонечка. Домашній одяг у жовтих тонах розходиться як гарячі пиріжки з настанням осені. Таке забарвлення обирають оптимісти, люди з активною життєвою позицією, які люблять свободу. Жовтий колір для домашнього одягу можна порадити як психокорекцію, якщо ви схильні до депресій через негоду.

Блакитний.

Дуже жіночний і романтичний колір, його обирають спокійні і замріяні особи. Носіть домашній одяг цього кольору, якщо у вас є маленькі діти – блакитний заспокоює їх, а з вас знімає роздратування і втому. Цей колір протипоказаний меланхоликам, так як може стати причиною безпричинного смутку, до якого вони так схильні.

Червоний.

Колір пристрасних, захоплюючих натур. Якщо ваш домашній одяг червоного кольору, то це знак того, що в сексуальних стосунках з партнером у вас повний порядок. Жіночий одяг червоних тонів зазвичай закуповується в Бразилії чи Іспанії – тих країнах, де цей відтінок на піку популярності. А от у Японії не прийнято носити вдома червоний, так як це колір скорботи.

Помаранчевий.

Колір веселих, упевнених у собі людей, які завжди в центрі уваги, навіть удома. Якщо ваша друга половинка не приділяє достатньо уваги, надіньте помаранчевий легковажний халатик, і ви помітите, що відносини потеплішають. Взагалі, частіше носіть помаранчевий колір, і життєві негаразди здаватимуться не настільки нерозв’язними і складними.

Зелений.

Самий “домашній” колір, улюблений багатьма жінками. До того ж, в зеленому безліч відтінків, тому він підійде практично всім: комусь “зелене яблуко” комусь “діамантовий зелений”. Але не перестарайтеся в любові до домашнього одягу зеленого кольору – його насичення може викликати тугу, особливо, болотні кольори і відтінки твані.

Оцініть статтю