Перші кроки у підготовці весілля

Перші кроки у підготовці весілля Психологія та відносини

З чого починається підготовка до весілля? Цим питанням задається кожна пара після того, як подасть заяву до РАГСу. І це зовсім не дивно, адже так хочеться, щоб день весілля став справді незабутньою для всіх подією. Що ж, ви не бажаєте нічого нереального. Головне, підійти до цього питання спокійно із задоволенням.

В першу чергу, візьміть блокнот і впишіть у нього все, що спало на думку з приводу майбутнього свята. Однак при цьому ваші записи не повинні бути схожими на літературний витвір мистецтва. Це може бути просто список всіх необхідних речей та заходів, який згодом ви доповнюватимете новими ідеями та коригуватимете старі. І так, зрештою, ви станете уявляти собі день вашого весілля набагато реальніше, а значить і чіткіше стануть перед вами завдання, які потрібно буде вирішити.

А після того, як ваш список розшириться і стане досить повним, ви зможете зупинитись на кожному пункті вашого плану докладніше.

Перелік гостей

Одним із перших пунктів у підготовці весілля є список гостей, тому що саме від їхньої кількості і відштовхується весь захід.

Однак врахуйте, що багато ваших гостей захочуть прийти не одні, а з парою, так що кількість запрошених зростатиме. А тому, складаючи список гостей з одного й іншого боку, не варто забувати, що бюджет весілля невблаганно зростає разом із зростанням кількості гостей.

Не забудьте подумати і про людей, які підійдуть на роль свідків.

Місце проведення весілля

Для цього запишіть список вподобаних вам бенкетних залів, ресторанів та готелів. Напишіть перелік своїх головних вимог та побажань, а також доповніть список контактними телефонами вибраних вами закладів.

Обов’язково складіть перелік питань, які необхідно поставити перед тим, як залишати завдаток за оренду залу!

Весільне вбрання

Найприємніше ж у передвесільній метушні – це купівля каблучок та весільної сукні. Але якщо каблучки ви повинні вибрати разом із нареченим, то для вибору сукні краще залучити маму та подругу.

У сучасному світі пропонується великий вибір від недорогих весільних суконь до ексклюзивних, серед яких ви зможете знайти все, що забажаєте. Однак роблячи свій вибір необхідно враховувати особливості своєї постаті та зовнішності. Пам’ятайте, що в цей день всі погляди будуть в першу чергу прикуті до вас, а значить, всі недоліки фігури потрібно приховати, а замість них підкреслити її переваги.

Не забудьте і про весільні аксесуари – туфлі, біжутерію, сумочку і т.д.

Весільний танець

Пам’ятаєте про таку традицію, як перший весільний танець? Щоб він пройшов ідеально, відрепетуйте заздалегідь, можливо, скориставшись послугами професійного танцюриста.

Фото- та відеозйомка

Не забудьте про такий момент, як професійна фото- та відеозйомка. Для того, щоб вибрати справжнього фахівця, вивчіть пропозиції фірм, компаній та приватних осіб, приділивши основну увагу досвіду роботи, портфоліо, а також відгукам їх клієнтів.

Весільний кортеж

Неперевершений блиск у ваше весілля внесе лімузин. Однак цілком можна обійтись і допомогою рідних чи друзів, попросивши возити вас у день весілля. Не забудьте продумати прикраси для автомобіля.

Тамада

Атмосферу веселощів повинен забезпечити професійний тамада, який зазвичай працює в парі з музикантами. Однак ви повинні хоча б загалом ознайомитися з передбачуваним сценарієм свята, із заготовленими конкурсами та жартами.

Деякі весільні ведучі стверджують, що чіткий сценарій урочистостей не потрібен, все має йти вільно, ґрунтуючись на блискучих експромтах та імпровізаціях. Але це не так!

Тільки доречний сценарій урочистості дозволять ведучому здійснити справжнє диво: зовсім чужим людям здаватиметься, що вони знайомі давним-давно, а родичі та друзі зблизяться ще більше, забудуть усі дрібні розбіжності та непорозуміння.

І останнє: пам’ятайте, що багато популярних фотографів, відеооператорів та ведучих мають замовлення на кілька місяців вперед, так що не пропустіть момент і вчасно замовте необхідні послуги.

Порада вам та любов!

Оцініть статтю