Найстрашніші жіночі злочини проти моди

злочини проти моди Мода

Цікаво, де проходить та межа, яка робить з модниць жіночок, позбавлених смаку, чи вульгарно одягнених дамочок? Все більше і більше матусь, прагнучи виглядати стильно, починають наслідувати своїх дочок-підлітків, копіюючи їх стиль одягу. Якщо ви одна з таких матусь, нам є про що побалакати.

Як виглядати файно, а не безглуздо?

Давайте розглянемо деякі з найстрашніших злочинів проти моди, що здійснюють деякі матусі. Якщо ви відповісте «так» хоча б на одне з цих питань, знайте – ви «злочинниця» і звинувачуєтесь у відсутності смаку, неохайності та небезпечній гонитві за модою.

Як ви вважаєте, видимі деталі бюстгальтера – це сексуально?

Можливо, сучасні дівчатка-підлітки і змагаються одна з одною, виставляючи напоказ бретельки всіх кольорів веселки, але такий зовнішній вигляд може бути модним тільки в їхньому середовищі. Матусі з видимими деталями бюстгальтера виглядають просто неохайно. Такий вигляд каже про те, що ви не дивилися на себе в дзеркало перед тим, як вийти з дому.

Чи грають ваші стрінги в схованки?

Якщо всі покупці супермаркету можуть милуватися вашими мереживними стрінгами, коли ви нахиляєтесь за банкою з огірками, значить у вас явні проблеми. Ні, проблема не в стрінгах. Красива білизна – це чудово, якщо крім чоловіка її ніхто не бачить. Проблема у ваших занижених джинсах. Білизна не повинна з’являтися кожен раз, коли ви нахиляєтесь. Чому б перед тим, як здійснювати різноманітні нахили в людних місцях, не підібрати собі джинси з середньою посадкою або не одягнути трохи довшу сорочку?

Ви виставляєте свої татуювання напоказ?

Для сучасних підлітків зробити татуювання, все одно, що вуха проколоти. Татуювання дійсно може виглядати дуже стильно, але тільки на пружній та ідеальній шкірі – ніжна квітка на плечі, наприклад.

татуювання напоказ

Але от чого наші дорогоцінні підлітки не розуміють, і що добре знаємо ми – це те, що шкіра не буде молодою завжди. Однак, далеко не всі матусі усвідомлюють, що з віком “набиті” метелики або крила кажана на їхніх тілах можуть виглядати зовсім не так привабливо, як це було у 18-20 років.

У вас є пірсинг?

А ось тут навіть не намагайтесь крокувати в ногу з молодим поколінням. Для вас буде цілком достатньо по одній дірці в кожному вусі. Візьміть ті гроші, які ви виділили для пірсингу носа, губ або брів… додайте ще, і замість цього придбайте стильну пару сережок з діамантами.

Ви вдягаєте сорочки, що не прикривають штани?

Можливо, хтось із вас у 80-х носив короткі сорочки, але ці часи давно пройшли. Ви вже закінчили середню школу? Тоді забудьте про короткі топи. Носіть тільки ті речі, які повністю прикривають торс. Особливо це стосується тих матусь, чий живіт зовсім не схожий на плоский.

Але навіть якщо ви є фанаткою йоги, фітнесу або аеробіки та з животом у вас все гаразд – надягайте довгі сорочки, вони у будь-якому випадку будуть на вас краще виглядати. А свою точену фігуру ви завжди зможете підкреслити підперезаною блузкою.

Оцініть статтю