Кілька слів про найпотаємніше

Кілька слів про найпотаємніше Краса

Чуттєвість – це двері в світ справжніх насолод, а нижня білизна – ключ від цих дверей. Тому до самої потаємної частини жіночого гардеробу настільки трепетне ставлення. Нижня білизна – це те, що робить жінку саме жіночною і чарівною.

І тут не може бути компромісів, бо невдало підібрана, негарна або просто неохайна білизна здатна відштовхнути і вбити бажання навіть у самого закоханого чоловіка.

Постулат «чоловік любить очима» ніхто не відміняв. А раз так, значить треба тішити і спокушати його. Ніщо так не робить жінку бажаною і спокусливою, як цей предмет туалету. Інтимний, чарівний, він призначений тільки для нього.

Про таїнства любові…

«Без любого і ліжко холодне»… «Для щасливого кохання і ночі замало»… І ще дуже багато приказок і прислів’їв складено про кохання. Білизна – це справжня любовна зброя. Так давайте придивимося до неї. Гарна жіноча білизна здатна згладити недоліки фігури і навпаки підкреслити достоїнства. Цей прихований від сторонніх очей предмет одягу несе в собі великий таємний сенс.

…Любовний арсенал…

Чоловікам не обов’язково знати, як називається той чи інший предмет, який змушує їх втрачати голову. Але кожна жінка розуміє, що нижня білизну це:

  • бюстгальтер;
  • трусики;
  • боді;
  • корсет.

Різноманітність забарвлень і спокусливих фасонів дійсно зводить з розуму. Рюші, волани, стрази – все одно як стріли Амура, що вражають чоловіче серце.

…Та снаряди

Почнемо, мабуть, з бюстгальтера. Він виконує дуже важливу функцію, бо не тільки підтримує груди, але й моделює їх форму. Від того, чи правильно підібраний бюстгальтер, залежить, як буде сидіти на вас костюм. Є багато фасонів бюстгальтерів – більш-менш відкриті, на кісточках або без. І тут не останню роль відіграє зручність моделі, ви не повинні відчувати дискомфорту. При виборі фасону бюстгальтера визначальним параметром є розмір і форма грудей. Надто відкриті фривольні моделі підходять, наприклад, тільки для маленьких пружних форм.

Наступна частина еротичного костюму – трусики. Ах, ці мереживні трусики! Зворушливі і хвилюючі. Вони майже універсальні, підходять усім. А ось більш відкриті моделі і особливо стринги вимагають ідеальних форм. Інакше целюліт відіб’є все чоловіче бажання.

Боді – це різновид корсажу – бюстгальтер і трусики в одному. Основне завдання боді – моделювати. Зазвичай, воно надягається під вечірню сукню, коли треба надати фігурі ідеальної форми.

Корсет – свого роду важка артилерія еротичного костюму. Це, якщо можна так висловитися, коронний вихід для спальні. Корсет повинен пробудити в коханому божевільну пристрасть і забезпечити чарівну ніч любові. Постаньте перед партнером в яскраво-червоному мереживному обтягуючому корсеті, і він перетвориться на справжнього лева.

До речі, колір еротичного костюму відіграє важливу роль. Ким ви хочете бути? Ніжною німфою? Тоді вибирайте пастельні тони. Хижою ненаситною самкою? Тоді і білизна має бути яскравою і агресивною. Не бійтеся експериментів, це стосується тільки вас двох.

Одягайте свій улюблений еротичний костюм і віддавайтеся пристрасті з найбажанішим чоловіком.

Оцініть статтю