Корисність міцелярної води для обличчя та застереження

Корисність міцелярної води Краса

Кожна жінка прагне доглядати за обличчям так, щоб якомога довше зберегти її молодість, свіжість, еластичність. Наносячи щоденний макіяж для підкреслення своєї краси, ввечері шкіру потрібно очистити так, щоб жодна частинка косметики не залишилася на шкірі й не забруднювала її. Для цього часто приходиться купляти засіб зняття косметики з очей окремо та окремо для демакіяжу шкіри обличчя. Саме тому в косметології у Франції,  не так давно було розроблено універсальний та корисний засіб – міцелярну воду. Цей засіб спочатку був розроблений для догляду за ніжною шкірою дітей, тому вона дуже м’яко і дбайливо очищає.

Що таке міцелярна вода для обличчя і чому її вважають одним з найкорисніших засобів у сучасній косметології?

Міцелярна вода – косметичний засіб, який складається з водних розчинів складних ефірів і жирних кислот у вигляді маленьких крапельок – міцел, які непомітні людському оку. Часто люди думають, що міцелярна вода – це дистильована вода, але помиляються. У міцелярній воді відсутні будь-які луги й інші активні поверхневі речовини. Вода відмінно прибирає бруд, залишки косметики зі шкіри, не пошкоджує епідерміс, зволожує шкіру, вважається гіпоалергенною. Також міцелярна вода добре тонізує і бадьорить, допомагає відновити стан втомленої шкіри.

Міцелярна вода незамінна в літню задушливу погоду, коли макіяж «розпливається», вона допоможе очистити шкіру й освіжити її, дозволить шкірі «дихати».

Як міцелярною водою користуватися правильно?

Необхідно змочити ватний диск водою і провести по шкірі. Дуже добре підходить міцелярна вода для усунення макіяжу з очей, не викликає відчуття печіння та почервоніння очей.

Міцелярна вода не сушить шкіру. Також в неї часто додають різні компоненти – екстракти фруктів і трав.

Міцелярна вода буває декількох видів: прозора без кольору і запаху, що не піниться; і з додатковими компонентами, що піниться, та потребує змивання. На нашу, думку, зупинити свій вибір на першому варіанті.

Найкраще підходить така вода для догляду за чутливою, сухою та комбінованим типом шкіри. Також підходить міцелярна вода людям, які мають певні шкірні захворювання, вугрові висипання. Вона допоможе впоратися з цими проблемами. Для жирної шкіри потрібен особливий догляд і очищення.

Особливі застереження та рекомендації:

  • Міцелярна вода не завжди справляється з водостійкою косметикою.
  • Ознайомлюйтесь зі складом засобів. Якщо міцелярна вода містить спирт, то обережно підходьте до її застосування – вона може пересушувати шкіру.
  • Найкраще вибирати воду, яку не потрібно змивати. Проте особисто я і багато дівчат полюбляють все-таки сполоснути обличчя чистою водою після демакіяжу і косметологи часто радять це робити.
  • Особливо корисна міцелярна вода, створена на основі термальної води.
Оцініть статтю