Градієнтний манікюр, омбре – техніка виконання в домашніх умовах

Градієнтний манікюр, омбре Краса

Інколи за допомогою манікюру, макіяжу, ми намагаємося підкреслити свій настрій, роблячи його яскравим, брутальним, можна сказати, або ніжним, романтичним.

Для створення райдужного манікюру, відомого в нігтьовому мистецтві під назвою «градієнтний манікюр», або омбре, використовують лаки різноманітних тонів. Прихильницями такого манікюру є мільйони жінок у всьому світі, він ідеально підійде і для офісного стриманого манікюру, вибравши білий та бежевий тони, так і для яскравого літнього відпочинку – поєднавши, м’ятний з рожевим, наприклад. Незважаючи на те, що в моді він уже більше трьох років, на сьогодні є актуальним і багато жінок віддають перевагу саме йому. Градієнтний манікюр можна зробити в салоні, а можна в домашніх умовах.

Читайте також: Жіноче гоління (дермапланінг) обличчя: міфи і факти

Манікюр омбре, градієнтний – це особлива техніка нанесення лаку, яка створює ефект поступового переходу одного кольору в інший і виглядає це настільки плавно, природно та вражаюче, що багато жінок навіть і думки не допускають, що зможуть його самостійно зробити! Максимум, на що вони згодні – це нові ідеї, нові фарби, нові емоції. Для такого манікюру є величезна кількість колірних рішень і зовсім не обов’язково купляти всі відтінки одного кольору. Змішуючи світлі з темними лаки, чи різні кольори, ми отримуватиме новий перехідний відтінок.

Необхідні інструменти для виконання градієнтного манікюру

Щоб виконати манікюр самостійно, вам доведеться обзавестися не тільки певним набором лаків (білим, прозорим, кольоровим), але і підготувати наступні інструменти:

  • звичайна губка для миття посуду, або поролон;
  • ватяні диски і палички;
  • зубочистки;
  • фольга;
  • рідина, для зняття лаку.
  • лаки необхідних відтінків та прозорий лак-закріплювач.

Виходячи зі списку необхідних для даного виду манікюру засобів, можна здогадатися, що основним інструментом в цій справі є губка. Головною відмінністю такого манікюру є перехід від одного кольору до іншого, а досягти цього можна по-різному.

Перший крок – це очищення нігтьової пластини від кутикули, вирівнювання її та покриття однотонним кольором 2-3 рази. Це може бути тілесний або бежевий лак, білий, і т д.

Наступний етап – творчий. Вам знадобиться фольга, на яку потрібно нанести лаки різних кольорів. Намалювавши дві-три різнокольорові смужки, змастіть кордону, використовуючи для цього зубочистку. На фользі з’явиться різнокольорова веселка, в яку потрібно вмочити губку, після чого притиснути її до нігтя. Яскравість манікюру залежить від того, скільки разів ви завдасте лак на нігтьову пластину, при цьому притискати занадто сильно не варто, оскільки більшу частину лаку вбере сама губка. Щоб цього не сталося, можна змочити губку водою і тоді вона не буде вбирати лаку занадто багато.

Покриття прозорим лаком – закріплювачем – це наступний етап процесу. З цим краще не затягувати, адже кольоровий лак не повинен засохнути. Прозорий лак дозволяє згладити всі шорсткості, які виникають при нанесенні губкою кольорового лаку.

Потім шкіру навколо нігтя очищають за допомогою ватної палички, змоченої у рідину для зняття лаку. Ця процедура необхідна для того щоб видалити надлишки лаку, який часто залишається навколо нігтя. Щоб нігті виглядали акуратними, можна нанести перед манікюром жирний крем на пальчики навколо нігтя або заклеїти звичайним скотчем.

Другий спосіб виконання яскравого манікюру теж має за основу використання губки, проте технологія покриття кольоровим лаком дещо відрізняється.

Перш за все, на нігті наносять прозорий лак. Після цього використовують будь-який з кольорів градієнта (він замінює білий лак). Коли все добре висохне, на середину нігтьової пластини і її вільний край наносять наступний колір за допомогою губки. Коли все висохне, на кінчики нанесіть третій колір, який буде поєднуватися з попередніми. На останньому етапі, наноситься прозорий лак, який закріплює  манікюр.

Читайте також: Селективна парфумерія: трохи про нішеві аромати

Якщо красивий манікюр хочеться, але часу катастрофічно не вистачає, можна використовувати ще один спосіб, який передбачає застосування градієнтної техніки. Підібравши декілька близьких відтінків, нанесіть їх на нігті звичайним способом, змішуючи лаки між собою, щоб отримати плавний перехід. Найбільш темним кольором покрийте ніготь великого пальця, поступово висвітлюючи манікюр до мізинця або навпаки. Цей простий спосіб покриття нігтів на руках різними відтінками лаку створює ефект плавного переходу.

Як бачите, процес виконання градієнтного манікюру простий, і в той же час, дуже цікавий. Трохи терпіння і ви будете робити його також легко і швидко, як і звичайний. При цьому він стане втіленням вашого настрою на палітрі нігтів. Для того щоб надати йому святковий вигляд, можна використовувати додатковий декор: стрази, блискітки, малюнки, доповнять його і ніхто не запідозрить, що це не салонна краса, а зроблена власноруч.

Оцініть статтю