Жіноче гоління (дермапланінг) обличчя: міфи і факти

Дермапланінг в домашніх умовах Краса

Милі пані, сьогодні ми поділимося з вами одним з найбільш неординарних секретів краси голлівудських зірок, який дійсно працює на всі 100%. Мова йде про жіноче гоління обличчя, здатне істотно полегшити догляд за шкірою.

Дермапланінг в домашніх умовах

І хоча багато жінок поставляться до цієї інформації з недовірою, провідні західні косметологи та дерматологи стверджують, що жіноче гоління є ідеальним, безболісним і дешевим методом видалення волосся. Все ще сумніваєтеся? Ось деякі поширені міфи та науково доведені факти, які допоможуть вам відкинути свій скептицизм і попросити у чоловіка гель для гоління.

Міф: Після гоління нові волоски стають темнішими й товщими

Це не правда. Будь-яке поголене волосся, починаючи відростати, здається жорсткішим, а його темний колір пов’язаний з тим, що воно ще не встигло вигоріти на сонці.

Факт: Язик допомагає голитися

Хлопці не кривляються, коли під час гоління роблять смішні обличчя. Впираючись язиком у щоку або губу, вони допомагають бритві справлятися з важкодоступними місцями навколо рота.

Міф: Лазерна епіляція є кращим способом видалення волосся на обличчі

Насправді лазери не здатні видаляти м’які тонкі волоски, так званий пушок, який є у всіх. Позбутися його можна тільки акуратно поголивши сухе обличчя бритвою, що складається з одного леза.

Факт: Голлівудські косметологи й дерматологи вже протягом багатьох років голять обличчя своїх клієнток

Така процедура називається «дермапланінг» та виконується за допомогою супер гострого інструменту з одним лезом, схожим на скальпель. Навіть такі ікони краси як Мерилін Монро та Елізабет Тейлор робили дермапланінг, щоб додати своїм обличчям максимальну гладкість.

Міф: Напрямок гоління не має ніякого значення

Щоб уникнути подразнення шкіри, намагайтеся перший прохід бритвою робити тільки за напрямком росту волосся. Після цього можна голитися і проти їхнього росту, усуваючи огріхи, але робити це потрібно дуже ніжно і акуратно.

Факт: Гоління ніяк не відбивається на швидкості росту волосся

Тільки лазерна епіляція, яка крім волосся видаляє і волосяні фолікули, може уповільнити зростання нових волосків.

Міф: Мило і гель для гоління працюють однаково

На відміну від мила, гель для гоління зменшує подразнення, позбавляє від сухої шкіри та сприяє більш якісному результату.

Факт: Під час гоління ви робите пілінг

Щоразу під час гоління ви видаляєте змертвілі клітини, тому після зустрічі з бритвою, шкіра стає більш м’якою і молодою. Гоління є однією з форм фізичного пілінгу. І хоча хімічний пілінг його перевершує, будь-яка форма регулярного пілінгу обличчя покращує якість шкіри. До речі, це одна з причин за якою чоловіки часто виглядають набагато краще жінок-одноліток.

Кілька корисних порад

Гоління розпареного обличчя (після душу або гарячої ванни) зменшує подразнення та сприяє додатковому пілінгу. Прийміть душ, скористайтеся засобом для вмивання, поголіться з піною або гелем для гоління та зволожите обличчя зволожувальним засобом.

Оцініть статтю