Селективна парфумерія: трохи про нішеві аромати

Селективна парфумерія Краса

Навіть найдорожчим брендовим парфумом нікого зараз не здивуєш. Досить зайти у великий парфумерний магазин і вибрати флакончик з гучною назвою. Правда потім є ризик зустріти ще десяток дамочок, надушених таким самим розрекламованим і впізнаваним ароматом.

Однак той час, коли було модно носити кофтинки як у всіх і пахнути однаковим парфумом давно минув. Нині індивідуальність цінується понад усе.

Саме для тих, хто цінує оригінальність, шик, неповторність і вишуканість, і створена селективна, або, як її називають по-іншому, нішева парфумерія. Такі аромати ви не знайдете в великих магазинах, вони не випускаються великими партіями й, як не дивно, не потребують реклами.

Селективну парфумерію продають в невеликих затишних бутиках, про які знають лише справжні цінителі оригінальної вишуканості, лише самі обрані шанувальники незвичайних запахів. Селективний аромат подібний до нечувано дорогої дизайнерської сукні, яка випускається в єдиному екземплярі.

І слово “Селект” зовсім не дарма перекладається як обраний. Цей парфум коштує чимало. Чому? По-перше, для його виробництва застосовуються дуже дорогі, зазвичай, природні інгредієнти. Ваніль, наприклад, для таких ароматів використовується тільки натуральна, а не штучно синтезована, як в більшості люксових духів. До того ж тут практично відсутній спирт. По-друге, нішеві аромати мають більш складну композицію, ніж духи або туалетна вода навіть найдорожчих відомих всім брендів.

Так, селектив коштує дорого, але, купуючи його, ви платите не за рекламу і гучне ім’я, а за сам аромат, тонкий, загадковий, багатогранний. Бо в нішевих ароматах завжди присутні нотки, здатні здивувати обивателя, який звик до звичайних квіткових або фруктових акордів.

Як вам, наприклад, пікантна нотка заморожених печериць? А ледь вловний аромат багаття? А чарівний запах мокрої деревини ранньою весною або неповторний свіжий аромат дощу? Ці та інші незвичайні відтінки запахів ви знайдете у флаконах нішевого парфуму.

До речі, самі флакони розробляються справжніми майстрами своєї справи, і є практично творами мистецтва гідними свого вмісту. Вони лаконічні й шикарні одночасно, але яскравих золотих кришок і блискучих всіма кольорами граней ви тут не побачите. Селективну парфумерію можна схарактеризувати як розкіш і елегантність без зайвої показухи.

Оцініть статтю