Годинники для жінок: стиль понад усе

жіночий годинник Мода

Будь-яка жінка знає, що при виборі наручних годинників, необхідно враховувати безліч деталей, починаючи від особливостей механізму, матеріалу корпусу, закінчуючи кольором і формою. Моделі жіночих годинників настільки різноманітні, що заплутатися в них дуже легко.

4 дизайнерські групи годинників для жінок

Поговоримо про те, як вибрати аксесуар з точки зору його стилістичної спрямованості. Адже саме зовнішній вигляд годинника характеризує жінку, підкреслює її смак і демонструє її особисті риси.

Dress

Dress

Моделі для щоденного користування – Dress. Сюди відносяться годинники класичного дизайну, простої суворої форми. Зазвичай такі хронометри мають обмежений набір прикрас і не доповнюються будь-якими функціями. Вони можуть бути різного кольору і мати різні варіанти циферблату.

Такий аксесуар підійде на кожен день. Його можна поєднувати з джинсами, блузками, а також з діловим одягом.

Fashion

Fashion

Fashion – це моделі для дам, які цінують оригінальність і розкіш. Як правило, такі моделі розроблені відомими дизайнерами, які й не думають обмежувати свою фантазію. Це може бути модель, де поєднується авангард і класика, вінтаж і сучасність.

Який годинник вибрати в даному випадку, може вирішити тільки сама жінка, прислухавшись до власної інтуїції і почуття стилю. Такі моделі досить ризиковано вибирати в подарунок, оскільки шанс вгадати вподобання іншої людини дуже малий.

Jewelry

Jewelry

Група елітних годинників, яка називається Jewelry, призначена для жінок, що піклуються про свій статус. Ці моделі самі по собі є ювелірними прикрасами з різними елементами золота, платини, діамантів та іншого дорогоцінного каміння.

Вартість таких виробів в деяких випадках перевищує всі розумні межі. Купуючи подібні аксесуари, обов’язково вимагайте сертифікати відповідності, щоб уберегтися від підробок.

Sport

Sport

Зручні і стильні годинники Sport підійдуть дамам, що цінують активність і зручність понад усе. Крім того, жінки, які вибирають такі вироби, дорожать кожною секундою і постійно зайняті. Саме тому виробники доповнюють моделі різними функціями, наприклад, лічильником калорій, крокоміром, вимірником пульсу і т.д.

Зазвичай, спортивно-туристичні годинники дуже міцні, водонепроникні, мають зручний міцний ремінець. Ця модель стане відмінним доповненням активної, цілеспрямованої жінки, проте важливо розуміти, що на урочистому прийомі такий годинник буде недоречним. Він також буде безглуздо виглядати в поєднанні з діловим костюмом.

Отже, ми розглянули 4 основні групи жіночих годинників. Знаючи їх особливості, ви без зусиль підберете той варіант, який вам найбільше підходить.

Оцініть статтю