Догляд за волоссям під час вагітності

Догляд за волоссям під час вагітності Краса

Будучи вагітною, жінка думає про мільйон різних речей. І в цьому списку думки про красу займають не останнє місце. Щоб полегшити життя майбутнім матусям, ми розповімо про правильний догляд за волоссям під час вагітності.

Чому саме вагітність впливає на догляд за волоссям?

Насамперед, змиріться з тим фактом, що ваше волосся зазнає ряд серйозних змін під час і після вагітності. Хоча деяким щастить, і в них не виникає жодних проблем, однак і в цьому випадку варто дотримуватися цих порад. Пропонуємо розглянути найбільш поширені жіночі питання про догляд за волоссям під час вагітності. Але майте на увазі, всі люди різні, і якщо у вас виникнуть якісь сумніви щодо рекомендацій, краще проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Гормональна перебудова

Зміна структури волосся може початися на самих ранніх термінах. Пам’ятайте, всі ваші внутрішні зміни будуть відображатися на зовнішньому вигляді. Деякі жінки скаржаться на суху шкіру голови і появу лупи, інші, навпаки, кажуть, що їх пасма стали жирними і здаються брудними. Всі ці непорозуміння відбуваються через гормональні зміни в організмі.

Кращим рішенням цієї проблеми стане перегляд косметичних засобів, якими ви користуєтеся. А саме, заміна шампуню та кондиціонера. Поговоріть зі своїм стилістом (перукарем), розкажіть про те, що вас турбує, і запитайте, яким має бути найкращий догляд за волоссям у вашому цікавому положенні.

Божевільні зміни

Багато жінок погодяться, що як тільки у них трапляється якась велика подія в житті, до неї хочеться додати ще одну. Вгадайте яку? А так як більшість майбутніх матусь намагаються уникати фарбування волосся на ранніх термінах вагітності, їм доводиться вдаватися до зміни стилю і робити нову стрижку, яка далеко не завжди буває вдалою.

Значні зміни в зачісці можуть призвести до подальшого жалю. Тому, перш ніж зробити такий рішучий крок, кілька разів глибоко вдихніть, заспокойтеся і подумайте про те, що деякі рішення, які ви приймаєте під час вагітності бувають дуже імпульсивними. Згадайте про всі зміни, які будуть з вами відбуватися в найближчі місяці, і запитайте себе, чи допоможе вам таке оновлення відчувати себе краще та комфортніше. Нехай у цьому випадку голосом вашого розуму теж виступить стиліст і підкаже правильний вибір зачіски.

Фарбуватися чи ні?

Слідуючи цьому ж пекучому бажанню змінитися, багато дівчат замислюються про зміну кольору волосся під час вагітності. На сьогоднішній день не існує достатньої кількості доказів, що фарбування може якось негативно вплинути на плід. Більшість експертів сходяться на думці, що хімікати не проникають в кров через шкіру голови. Але слід враховувати і те, що деякі вчені вірять в протилежне. Тому питання безпеки зародка поки залишається відкритим.

Фарбуватися чи ні?

Фахівці зазвичай радять почекати з фарбами, поки не пройде другий триместр вагітності. Але якщо ви все одно сумніваєтесь, краще утримайтесь від зміни іміджу, або попросіть свого перукаря захистити шкіру голови під час фарбування. До речі, ось яким має бути догляд за пофарбованним волоссям.

Догляд за волоссям після вагітності: типові жіночі скарги

  • Випадіння волосся. Це найбільш розповсюджена проблема. У деяких жінок після вагітності відбувається невелике випадіння волосся. Але іноді зустрічаються і такі випадки, коли пасма сиплються, як осіннє листя. Не варто турбуватися. З часом все відновиться.
  • Сухість. У багатьох випадках породіллі відчувають сухість шкіри голови. Це відчуття може зберігатися два перших місяці після пологів. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, спитайте поради у перукаря. Нехай він порекомендує вам найкращі шампуні і кондиціонери, які допоможуть робити більш зволожуючий догляд за волоссям. Крім того, можливо, доведеться підрізати посічені кінчики.
  • Зміна структури. Деякі жінки скаржаться, що до народження малюків у них було одне волосся, яке після народження стало зовсім іншим. Це нормально, таке іноді трапляється. З кожною новою вагітністю структура волосся може змінюватися. Якщо вас не влаштовують такі зміни, спробуйте змінити зачіску та засоби по догляду за нею.
Оцініть статтю