Як позбутися посічених кінчиків?

Краса

Іноді здається, що посічені кінчики – це жіноче покарання за якісь гріхи в минулому житті. Ми намагаємось з ними боротися, відмовляємось від використання прасок, фенів та плойок, купуємо дорогі спеціальні креми, кращі шампуні та інші засоби, але результат залишається сумним, як і раніше.

9 секретів здорового волосся

Якщо ви розчарувалися в дорогій косметиці, уважно подивіться на те, як ви доглядаєте за своєю зачіскою в повсякденному житті. Щоб зрозуміти, як позбутися посічених кінчиків, потрібно змінити деякі свої звички. Ось 9 порад, які допоможуть вам це зробити.

1. Мийте голову через день

Про важливість гігієни можна написати окрему статтю, і, звичайно ж, ми хочемо, щоб ви регулярно приймали душ! Але іноді буває дуже корисно викупатися, не замочивши голови. Миття голови хоча б через день дозволяє організму відновити природну жирність волосся, роблячи його шовковистим, гладким і захищеним. Ви будете здивовані, але деякі зачіски та укладки виходять набагато краще, якщо не користуватися шампунем 2-3 дні. Останнім часом у модних стилістів навіть з’явився новий вислів: «Немає шампуню – немає проблем».

2. Розчісуйтеся правильно

Щоб позбутися посічених кінчиків, потрібно в першу чергу вибрати гарний гребінець – це повинна бути зручна плоска щітка з гнучкою щетиною. Будьте обережні – жорстка пластикова щетина може розривати та розсікати заплутані пасма. Якщо у вас довге волосся, починайте розчісуватися знизу догори, піднімаючи гребінець все вище і вище, поки не доберетесь до маківки. Не слід намагатися швидко розчесатися згори до низу за кілька квапливих проходів, інакше внизу у вас утвориться заплутаний клубок, через який ви захочете прорватися, що неминуче призведе до пошкодження волосяної структури.

3. Використовуйте шампунь тільки для коренів

Ви ніколи не зможете позбутися посічених кінчиків, якщо під час миття голови будете збирати волосся у жмут та інтенсивно його терти. Неприродний вигин і механічне тертя тільки сприяють пошкодженню кінців. Нехай ваші пасма просто звисають, коли ви їх піните шампунем та промиваєте.

дівчина миє голову

4. Завжди користуйтеся кондиціонером

Нанесіть кондиціонер на кінчики і дозвольте йому попрацювати протягом декількох хвилин. А під час обполіскування не змивайте кондиціонер повністю, щоб уникнути зайвого пересихання. Тільки дійте без фанатизму, вам все одно доведеться змити більшу частину кондиціонера, щоб зачіска не виглядала надто жирною.

5. Не тріть, а промокайте

Після миття не тріть волосся рушником в різні боки. Мокрі кінчики дуже легко травмуються. Тому, мнучи та перекручуючи їх у різних неприродних напрямках, ви тільки підвищуєте їхню ламкість. Замість цього, акуратно оберніть рушник навколо голови, щоб видалити зайву вологу.

6. Придбайте широкий гребінь

Як ми вже казали, вологе волосся дуже травматичне, а це означає, що після миття голови будь-яка щітка стає найнебезпечнішим ворогом зачіски. Щоб позбутися посічених кінчиків і мінімізувати пошкодження при розчісуванні, придбайте широкий гребінь. На відміну від звичайного гребінця з густою щетиною він буде легко та вільно ковзати по вашим пасмам, що допоможе без зусиль впоратися навіть з самими заплутаними ділянками.

7. Сушіться правильно

Майте на увазі, сушка феном необхідна тільки під час стильної укладки. У всіх інших випадках намагайтеся уникати зайвого теплового впливу на волосся. Але якщо це неможливо, докладіть максимум зусиль, щоб запобігти попаданню гарячого повітря на кінчики. Зосередьтеся на сушінні верхньої частини волосся, а кінці продувайте тільки прохолодним повітрям.

8. Робіть завивку від коренів

Замість того, щоб накручувати локони на плойку з кінців, починайте крутити їх від коренів, утворюючи кільце. Таким чином, кінчики не будуть стикатися з самою плойкою та отримають рівно стільки тепла, скільки необхідно для стильної завивки без особливого збитку для волосяних стрижнів.

9. Утинайте кінці

Щоб позбутися посічених кінчиків, їх неминуче доведеться утинати. Але якщо поводитись з волоссям дбайливо, підстригання буде не такою частою процедурою. Правильний догляд дозволить вам робити його лише один раз на 6-8 тижнів. Просто відстежуйте появу посічених кінців та відразу їх підрізайте. Якщо цього не робити, волосся може розшаруватися по всій довжині до самого кореня.

Ми розуміємо, що в повсякденному житті досить важко підтримувати волосся ідеально здоровим та красивим. Але якщо ви будете дотримуватися цих порад, ваша зачіска засяє настільки яскраво, що це помітять всі оточуючі.

Оцініть статтю