Чому я досі самотня? Що зі мною не так?

Чому я досі самотня? Психологія та відносини

Якщо маючи поступливий характер, відмінну роботу та власну квартиру, ви все ще страждаєте від самотності – нам є про що поговорити. Чому я самотня? Це питання часто задають собі і юні дівчата і зрілі дами. Ми поділяємо ваші хвилювання, тому сьогодні спробуємо розкрити основні причини відсутності відносин у вашому житті.

4 причини відсутності відносин

1. Ви кинули шукати

Існує безліч факторів, які роблять з вас самотню жінку та заважають пов’язати свою долю з гарним чоловіком. Але основна причина пов’язана з тим, що ви кинули шукати свого обранця. Звичайно, було б дуже добре, якби приємний хлопець сам підійшов до вас у черзі продуктового магазину, наприклад. Але, на жаль, такі сценарії можна спостерігати лише в мелодрамах та романтичних комедіях.

Зрозумійте, найлегше оплакувати відсутність особистого життя і не робити ніяких дій. Якщо ви самі не намагаєтесь знайти свою другу половинку, не варто розраховувати на те, що вона сама вас знайде. Потрібно думати, не чому я самотня, а що мені робити, щоб знайти своє жіноче щастя? Наприклад, почніть відвідувати вечірки, корпоративи та інші соціальні заходи, які зможуть привести вас до зустрічі з тим єдиним, про якого ви так довго мріяли.

2. Ви застрягли в одній колії

Якщо ви завжди відвідуєте одні й ті ж місця з однією і тією ж компанією, ваші шанси зустріти нового цікавого чоловіка значно зменшуються. Дуже легко застрягти в певній соціальній колії. Знаходження в одному і тому ж колі спілкування стає таким же звичним ділом, як робота. Але вирватися з рутини можна! Просто займіться чимось іншим. Почніть робити щось зовсім вам не властиве. Зустріньтесь з людьми, яких ви давно не бачили. Сходіть з ними в кафе, бар або ресторан, в яких ви ніколи не були. Вступіть в якийсь клуб або команду. В крайньому випадку, влаштуйте побачення наосліп. Крім того, ви ж знаєте, як правильно знайомитися в інтернеті, і ще не забули, як привертати чоловічу увагу? Чим більший струс ви влаштуєте своєму монотонному життю, тим швидше зустрінете чоловіка своєї мрії.

3. Ви занадто зосереджені на своїй самотності

Можливо, ви занадто сильно на себе тиснете та вважаєте, що з вами щось не так, раз ви досі самотня. Повірте, постійне самобичування та невпевненість у собі не приведе вас до довгоочікуваної зустрічі. Ви ж напевно знаєте, що добрі речі найчастіше трапляються, коли їх зовсім не чекаєш. Тому припиніть поїдати себе зсередини та почніть жити веселим повноцінним життям.

Якщо ви будете постійно впадати у відчай, коли хтось із ваших подруг виходить заміж або народжує дітей, вам не вдасться скинути з себе горезвісний вінець безшлюбності. Зробіть глибокий вдих, розслабтесь, полюбіть себе з усіма своїми недоліками і почніть насолоджуватися навколишнім світом. Дуже скоро ви познайомитеся з кимось, гідним вашої чарівності.

4. Ви дуже зайняті

Багато сучасних кар’єристок навіть не підозрюють, що робота може стати непереборною перешкодою на шляху до їх довгоочікуваного щастя. Ймовірно зараз вам навіть важко собі уявити, як виділити час для побачень, і неможливо зрозуміти, як це вдавалося робити раніше, коли ви були молодше. Якщо ви “живете” в офісі, а весь вільний час витрачаєте на спортзал – прийшов час зробити перепочинок. Додайте в щоденник пункт, який пожвавить ваші будні, дозволить зустрічатися з новими людьми і дасть можливість влаштувати своє особисте життя.

Оцініть статтю