Як привернути увагу хлопця?

Як привернути увагу хлопця - 8 порад Психологія та відносини

Для багатьох жінок познайомитися з чоловіком, який подобається, так само важко, як піднятися на Еверест. Сьогодні для самих сором’язливих дівчат ми дамо ряд цінних рекомендацій і розповімо, як привернути увагу хлопця за допомогою легкого флірту.

8 порад самотнім дівчатам

Не всім жінкам легко даються знайомства з чоловіками. Це факт. Природна сором’язливість часто заважає нам будувати своє особисте життя так, як ми того хочемо. Щоб наступного разу не упустити своє щастя, скористайтеся цими цінними порадами, які підкажуть, як сподобатися хлопцю, пробуджуючи до себе непідробний чоловічий інтерес.

Як показати хлопцю, що ви не проти знайомства?

У цьому випадку, найкраще працюють зоровий контакт і посмішка. Подивіться 3-4 секунди йому в очі, посміхніться і він ваш. Більшість чоловіків дуже добре розуміє невербальні сигнали. Якщо ви йому сподобалися, він обов’язково підійде.

Чим зацікавити чоловіка?

Щоб зацікавити чоловіка, задайте йому кілька запитань, посмійтеся над його жартами і обов’язково продовжуйте підтримувати зоровий контакт і посміхатися. Мистецтво зваблювання полягає в тому, щоб хлопець відчував увагу і справжню повагу по відношенню до себе. Плюс до всього цього можна додати кілька легких «випадкових» дотиків.

Чоловіки повинні відчувати, що ними зацікавилися. Вони це обожнюють!

Як чемно відшити залицяльника?

Якщо ж хлопчина з перших слів вам не сподобався, припиняйте бесіду без жодних зволікань. Можете сказати, що були б раді з ним поговорити ще, але на вас чекають друзі… або, що раді були познайомитись, але вам потрібно бігти по своїх справах. У таких випадках ніколи не залишайте номер свого телефону.

Які існують табу під час флірту?

Флірт – це гра в кішки-мишки. Зробіть один крок і подивіться на реакцію, перш ніж робити другий. Ні в якому разі не відкривайтеся відразу! Безумовно, чоловікам потрібно знати, що вони подобаються, але не можна їх позбавляти можливості «полювання». Чим цікавіше «полювання», тим сильніше бажання зловити «здобич». А «здобич» – це ви.

Які найпоширеніші помилки роблять дівчата під час бесіди?

Хочете привернути увагу хлопця? Тоді не починайте розмову першою. Якщо ви зважитеся це зробити, то будете нервувати і відразу ж виявите свою сильну зацікавленість, отже, станете вразливою. Дозвольте йому самому похвилюватися і спробувати заговорити з вами.

Щоб бути цікавою співбесідницею, потрібно знати, про що говорити з хлопцем. Найбільша помилка, яку дівчата роблять під час розмови – це особисті питання з перших секунд знайомства. Початок спілкування повинен бути дуже легким. Поговоріть про природу, погоду, концерти або фільми, які ви нещодавно бачили. Запитайте про його улюблене кафе, про місце, де він виріс, про його улюблену спортивну команду. Говоріть про все, що завгодно, тільки не питайте цього:

  • Ти шукаєш серйозних стосунків?
  • Чому ти один?
  • Ти хочеш мати дітей?
  • А яка в тебе машина?
  • Скільки ти заробляєш?

Чи існують різні тактики флірту для різних місць?

І так і ні. Є певні тактики, які є універсальними – усмішка, зоровий контакт, бесіда, мова тіла і дотики. Для різних місць відрізняється тільки підхід і рівень флірту.

закохані

Зазвичай, зав’язати розмову найпростіше в барі або клубі. По-перше – це пов’язано з тим, що алкоголь є соціальним каталізатором, а по-друге – люди приходять в бари або клуби якраз тому, що хочуть спілкування.

Музеї, продуктові магазини і кафе – це зовсім інші місця. Хлопці, що знаходяться там, переслідують різні цілі. А це означає, що ваш флірт повинен бути більш прихованим.

Привернути увагу чоловіка можна і в мережі. Але важливо знати, як познайомитися з хлопцем, щоб не злякати його.

Як сором’язливій дівчині подолати страх?

Кращою помічницею для будь-якої сором’язливої самотньої дівчини є її подруга, яка може сама почати розмову з вподобаним представником чоловічої статі.

Крім того, ви можете прикинутися. Заспокойте нерви маленькою чаркою ароматизованої горілки або парочкою коктейлів (але не більше). Уявіть, що ви сама впевнена і успішна дівчина в усьому світі, і починайте практикувати зорові контакти в поєднанні з чарівною посмішкою. Зрештою, ваша фальшива впевненість стане результативною та призведе до реального знайомства.

Чи справді флірт, це лише стрілянина очима та солодесенький голосок, чи все набагато складніше?
Флірт – це, в першу чергу, спосіб мислення. Ви повинні думати приблизно так: «Він гарненький, я хочу бути для нього милою і всіляко показувати свою зацікавленість у ньому». Можна скільки завгодно кокетливо перебирати свої локони, але, якщо ви не виділяєте ні крапельки тепла і навіть не дивитесь чоловіку в очі, то всі ваші спроби привернути увагу хлопця будуть марними.

Оцініть статтю