Як познайомитися з хлопцем в Iнтернеті?

Познайомитися с хлопцем в інтернеті Психологія та відносини

Ви знаєте, через яку жорстку конкуренцію потрібно пройти, щоб отримати гарну роботу? А тепер уявіть, що під час on-line пошуку супутника життя конкуренція в кілька разів серйозніша і жорсткіша, адже будь-яка необдумана фраза у вашій анкеті може стати фатальною помилкою. Тому, щоб не уподібнюватися невдахам, пропонуємо дізнатися, як познайомитися з хлопцем в Інтернеті, уникаючи поширених жіночих помилок.

Як познайомитися з хлопцем на сайті знайомств?

Недавнє соціологічне дослідження встановило, що майже 50 мільйонів людей шукають свою любов на сторінках Eharmony.com і Match.com. А скільки ще таких сайтів знайомств по всьому світу і чоловіків, що займаються пошуком своєї любові? Так само, як і директори з персоналу, вони скрупульозно розглядають жіночі профілі, вишукуючи причини, щоб їм відмовити. Потенційні наречені читають тисячі анкет. Можливо, і ваша була вже переглянута безліч разів, але не викликала інтересу. А знаєте, чому?

Найпоширеніші жіночі помилки при заповненні анкет

Нижче представлені найпопулярніші жіночі висловлювання, які відлякують інтернет-шанувальників. Виявляється, хлопці по-своєму читають ваші одкровення.

1. Забезпеченість

 • Ви пишете: “Хочу познайомитись з забезпеченою людиною”.
 • Він читає: “Я не забезпечена матеріально, і вважаю, що жінку повинен забезпечувати її чоловік”.

Хоча це висловлювання зовсім не означає, що ви збираєтесь зробити з нього банкрута, такий запис може дуже легко злякати будь-якого чоловіка. Йому здаватиметься, що ви просто хочете його використовувати. Безумовно, ми жінки мріємо про комфортне життя, але в даному випадку про це не прийнято так прямо заявляти.

2. Порядність

 • Ви пишете: “Хочу познайомитись з чесною, порядною людиною”.
 • Він читає: “Я вже не раз обпікалася і тепер навряд чи зможу довіряти близьким людям”.

Ну що за буденність? Всі дівчата шукають чесних і порядних партнерів. Може таким чином ви намагаєтесь відлякати брехунів і негідників? Якщо так, то разом з ними ви настрахаєте і чесних чоловіків, які не захочуть тягти на собі багаж ваших колишніх стосунків. Для визначення людської надійності і порядності, вам варто підшукати інші слова.

3. Діти

 • Ви пишете: “Діти – це моє життя”.
 • Він читає: “У мене насилу знайдеться час ще й на вас”.

Якщо все ваше життя обертається навколо дітей, як туди втиснутись молодій людині? Коли в інтернет-анкеті занадто часто підкреслюються відносини з дітьми, чоловік розуміє, що може бути зайвим. Без сумніву, діти є важливою частиною вашого життя. Усім одиноким матусям хочеться знайти людину, яка б розуміла і поважала їхні материнські почуття. Тим не менш, не варто в своєму профілі виділяти на дітей більше двох речень. Навіть одного буде достатньо.

хлопець спілкується с дівчиною в інтернеті

4. Вік

 • Ви пишете: “Я виглядаю молодше своїх років”.
 • Він читає: “Насправді я старіша, ніж вказала в анкеті, але якщо я напишу правду, то ви навряд чи захочете зі мною зустрітися”.

Такий опис більше схожий на невпевненість у собі. Замість того, щоб турбуватися про вік, використовуйте приклади діяльності або хобі, які повною мірою проілюструють вашу молодість. Ви ж хочете знайти чоловіка, який би розділяв ваш спосіб життя і захоплення, а не того, який би був зациклений на даті вашого народження, чи не так?

5. Інтереси

 • Ви пишете: “Я незалежна і амбітна, не можу сидіти без діла”.
 • Він читає: “Я працюю по 60 годин на тиждень, а по вихідних викладаю йогу і беру уроки кількох іноземних мов”.

Жінки схильні використовувати слова «незалежна» і «амбітна», щоб показати, що в них є свої власні інтереси крім домашнього господарства, але це неправильно. Можна злякати хлопця, який вирішить, що для нього немає місця у вашій повсякденній суєті. Краще пишіть в Інтернеті, наскільки цікаво йому буде з вами. Наведіть приклади своїх веселих вихідних або заходів, які доставляють вам масу задоволення. Таким чином, ви продемонструєте, що маєте вільний час і витрачаєте його на розваги. Дуже важливо показати, що ви в рівній мірі захоплені кар’єрою і відносинами поза роботою. Так, сильну стать приваблюють жінки, які домоглися професійного успіху, але тільки ті, хто зробив це не за рахунок свого особистого життя.

6. Прискіпливість

 • Ви пишете: “Я дуже вимоглива”.
 • Він читає: “Я шукаю супермена і дуже сумніваюся, що ви зможете зробити мене щасливою”.

Чоловіки бояться відмов. Згадавши про вимогливість та прискіпливість, ви значно зменшуєте свої шанси на зустріч зі своїм обранцем. Не можна знайомитися в Інтернеті, залякуючи потенційних женихів з перших рядків. Ваш профіль може бути відхилений тільки через одну таку заяву.

Побачення

7. Брехня

 • Ви пишете: “Не переймайтеся, якщо ми почнемо зустрічатися, то можемо збрехати знайомим і сказати, що познайомились десь на вулиці”.
 • Він читає: “Мені соромно, що я сиджу на цьому сайті знайомств, тому я не хочу, щоб про це дізналися мої друзі або родичі. Насправді, мені здається, що нам взагалі не варто зустрічатися”.

Якщо вам хочеться написати таку дурість, це означає тільки одне – ви ще не готові до інтернет-знайомств. Крім того, відносини, розпочаті з брехні, не приведуть до добра. Якщо чоловіка не відлякує така пропозиція, і він погоджується приховати місце вашого знайомства від сім’ї і друзів, то може і від вас він щось приховує?

8. Простота

 • Ви пишете: “Я проста, спокійна і доброзичлива”.
 • Він читає: “У мене немає своєї точки зору, я обожнюю проводити час на дивані за переглядом серіалів”.

Бережіться цих трьох прикметників. Вони можуть викликати у хлопців безсторонні асоціації. Багато з них будуть думати, що вам все одно, що відбувається навколо. Якщо не хочете злякати чоловіка, не рекламуйте себе таким чином. Дозвольте йому самому, при зустрічі, визначити, який у вас характер.

9. Старомодність

 • Ви пишете: “Я старомодна і поділяю загальноприйняті моральні цінності”.
 • Він читає: “Я не стану займатися сексом, поки ми не одружимося”.

Хоча сама фраза досить розпливчаста, хлопці все одно розуміють її по-своєму. Але якщо вони дійсно сприймуть написане, як відмову від сексу, то нехай йдуть під три чорти. Не варто витрачати час на людей, які тільки для сексу шукають жінок в Інтернеті. До речі, ці хлопці завжди опосередковано вказують на свої наміри під час першого ж листування. Просто уважно стежте за їх мовними зворотами, і вам все стане зрозуміло.

На жаль ми часто подобаємося хлопцям не такими, які ми є, а такими, якими вони хочуть нас бачити. Що ж, це правда життя, і нам дійсно доводиться під них підлаштовуватися. Але тепер ви знаєте, як не злякати чоловіка і не допустити грубих помилок під час інтернет-знайомства.

Оцініть статтю