Чому дівчата віддають перевагу поганим хлопцям?

Чому дівчата віддають перевагу поганим хлопцям? Психологія та відносини

Неймовірно, але факт – підсвідомо вас тягтиме до поганих чоловіків, скільки б ви це не заперечували. Вся справа у їхній впевненості, емоційності, демонстрації своєї сили. Іноді саме це приваблює жінок, а не скритність і сором’язливість навіть найвірнішого хлопця.

Але справа не тільки в характері «поганіших». Багато хто спеціально шукає такий тип чоловіків, щоб задовольнити свої комплекси.

Основні типи дівчат – жертв нестримного кохання до поганих хлопців

Комплекс страждальниці

Це якийсь емоційний мазохізм. Як не дивно, але деякі представниці прекрасної стати люблять потріпати нерви не лише навколишнім, а й собі. Їхній bad boy може кричати, принижувати, змінювати, але вони навіть не думають його кидати, а влаштовують істерики та скандали у відповідь.

Комплекс Мальвіни

Образ вчительки та наставниці. Усі пам’ятаємо Мальвіну, яка всіма силами намагалася навчити неслухняного Буратіно правильним манерам. Мальвіни сучасності прагнуть змінити поганого хлопця на краще. Але чи треба це йому, і чи залишиться в дівчини хоч крапля кохання та інтересу після перетворення коханого? У цьому й загвоздка.

Комплекс недолюбленої дитини

Якщо вам у дитинстві доводилося завойовувати любов батьків (вічно зайнятих на роботі, наприклад), цілком імовірно, що у дорослому житті ви підсвідомо шукатимете поганого хлопця, за якого треба поборотися з натовпом його шанувальниць. Чи довгостроковими будуть такі стосунки? Малоймовірно. Чи принесуть вони вам страждання та сльози? Цілком.

Комплекс невдачі в коханні.

Такі жінки просто не знаються на чоловіках, роблячи хибний вибір на користь «поганої». Вони або не вчаться на своїх помилках, або прагнуть знайти створений у своїй голові ідеал чоловіка.

Поширені типи поганих хлопців

“Душа компанії”

Загальний улюбленець, веселун, балагур, який звик до уваги. Відмінно розуміє, чого хочуть дівчата, що дозволяє йому крутити ними праворуч і ліворуч. Ви навряд чи станете кимось особливим для такого типу чоловіка. До того ж, є ризик бути покинутим заради чергової шанувальниці.

«Непередбачуваний хуліган»

Вчора він підніс весь світ до твоїх ніг, а сьогодні не відповідає на дзвінки, завтра ж подзвонить і скаже, що нудьгував. І так по колу. Типовий приклад поганого хлопця. Навіть якщо він має якісь почуття до вас, він все одно робитиме по-своєму. Такою є його природа.

«Хлопець-головоломка»

То ви друзі, то між вами іскра, то неоднозначні натяки з його боку. Ти вже закохуєшся, будуєш плани на спільне майбутнє, і тут, як сніг на голову, звалюється звістка про те, що в нього з’явилася пасія. Ні ти, ні, швидше за все, він так і не може зрозуміти, чого хоче. Ось і розгадуй головоломку.

Оцініть статтю