Чого не варто робити жінкам?

Чого не варто робити жінкам Психологія та відносини

Незважаючи на те, що всі чоловіки різні, всі вони говорять про одні і ті ж помилки жінок, через яких відбувається весь сир-бор. Ось, що повинна пам’ятати кожна жінка:

Не базікай так багато!

На відміну від чоловіка жінки вимовляють на 4000 слів більше і це нормально, просто у жінок є потреба наділяти всі свої думки в слова. Для чоловіків же характерно бачення картини в цілому, а не дрібні її деталі. Тому будь більш лаконічною і викладай свої думки коротко без розгорнутого варіанта і твоїх особистих прогнозів, які ти можеш довірити, наприклад, своїм подружкам.

Не думай, що він здатний з легкістю вгадувати твої бажання!

Як би ми не старалися, але чоловіки не вміють читати наші думки. Тому прозорі натяки і очікування, що він все-таки щось зробить або купить, так і залишаться сподіваннями і можуть навіть перерости в цілі сварки. Краще прямо скажи про те, чого тобі хочеться і про що мріється. Чоловіки починають дратуватися, коли їм доводиться щоразу шукати прихований сенс у сказаному і намагатися зрозуміти: а що вона має на увазі?

Не старайся його перевиховувати!

Кожен чоловік хоче, щоб його улюблена сприймала його таким, яким він є, з усіма недоліками і перевагами. Але жінки, намагаючись його «вдосконалити» і тільки в благих намірах, починають «пиляти» і чіплятися з побутових питань. Наприклад, «тобі що, важко розкласти свої речі по місцях після роботи?» Або «міняй свій стиль одягу, а то мені соромно з тобою поруч йти» і т.п.

Улюблений може тільки вибухнути від обурення, що у нього виявилася купа недоліків і в твоїх очах він виглядає тільки безглуздо і смішно. Тому так важливо бачити в ньому не дитини, а доросле особистість зі своєю думкою.

Не перетворюйте його в подружку!

Просто зроби грань між тим, що ти могла б обговорити зі своєю подружкою і зі своїм чоловіком. Якими близькими і рідними ви б не були з ним, зберігай дистанцію і утримуйся від обговорення з коханим типово жіночих тем: від вибору помади, парфумів, одягу до твого зовнішнього вигляду (твоєї ваги, приховані недоліки). Багатогодинної шопінг навряд чи йому сподобається, та й приховувати від них дещо особисто жіноче теж варто.

Всі люди різні, та й ситуації теж можуть бути різними, однак щоб почуття не пройшли і емоції не вщухли, про всяк випадок не забувай про ці поради!

Оцініть статтю