5 порад, як створити свій власний стиль

5 порад, як створити свій власний стиль Мода

У сучасному світі Інтернету маса контенту обертається навколо тем моди і краси, що створює певний тиск на багатьох жінок, які теж намагаються виглядати ідеально і відповідати останнім модним тенденціям, наслідуючи медійних зірок і зовсім забуваючи про свою природну красу.

Ваш стиль, заснований на природній красі

Але, погодьтеся, копіювати когось і залишатися самою собою – це дві абсолютно різні речі. Сьогодні ми розповімо, як пробудити в собі почуття стилю, яке допоможе вивести на перший план вашу природну красу.

Повірте в себе

Природна краса починається з віри в себе, оскільки йде зсередини. Розгляньте краще свої достоїнства, змиріться з недоліками, думайте і говоріть про себе тільки в позитивному ключі і взагалі, намагайтеся уникати будь-якого негативу здатного підірвати вашу віру в себе.

Підберіть правильну зачіску

Знайдіть перукаря, який зможе зробити стрижку відповідну вашої особистості, а не тільки формі обличчя. Наприклад, якщо ви сором’язливі, вам навряд чи сподобається яскрава зачіска з безліччю гострих кутів, на яку перехожі будуть показувати пальцем. Якщо ж ви, навпаки, вважаєте за краще бути в центрі уваги, такий стиль буде вам пасувати.

Не забувайте про макіяж і манікюр

Демонстрація природної краси не передбачає повної відмови від макіяжу і манікюру. В Інтернеті є безліч майстер-класів з нанесення природного макіяжу, тому ви без зусиль зможете підібрати собі саме той, який буде підходити вам найкраще.

Прислухайтеся до своєї інтуїції

Зазвичай, перша ідея, яка приходить в голову, є найкращою. Якщо ви подумали, що непогано б виглядали в крислатому капелюсі і пальто зі штучного хутра, вдягніть їх і вийдіть на вулицю, перш ніж почнете сумніватися в гармонійності такого ансамблю. Багато дівчат купують різні предмети гардероба, які подобаються їм в магазині, але потім соромляться їх надягати. Довіряйте шостому почуттю і одягайтеся відповідно до свого навіть скороминущого натхнення.

Слідкуйте за модними тенденціями

Можна залишатися вірною своєму природному стилю і в той же час бути в тренді. Перегортаючи модні журнали або переглядаючи канал Fashion Week, не варто відразу подумки приміряти весь побачений одяг, проте деякі елементи потрібно взяти на озброєння. Коли справа торкнеться вибору якихось речей в магазині, буде корисно включити кілька модних фішок в свій гардероб, які не тільки підкреслять вашу красу, а й покажуть, що ви стежите за модою.

Оцініть статтю