5 модних помилок, яких слід уникати

5 модних помилок, яких слід уникати Мода

Ми всі іноді неправильно одягаємось, це правда. Але, якщо дрібні аксесуари, невідповідні образу, не дуже помітні, то позбавлені смаку наряди відразу впадають в очі оточуючим людям. Хочете навчитися уникати головних модних помилок? Дотримуйтесь цих порад досвідчених стилістів.

1. Одяг не за розміром

Громіздкі светри та мішкуваті джинси не допоможуть вам швидко схуднути. Насправді, занадто вільний одяг може візуально зробити вас важчою, ніж ви є насправді.

Те ж саме стосується і маленьких розмірів. Одягайте наряди, які повністю відповідають вашій статурі. Не намагайтеся влізти в джинси, що насилу застібаються. Ви ж не хочете виглядати як сарделька в поліетиленовій упаковці?

Крім того, не забувайте, що нижня білизна, яка спадає або, навпаки, занадто здавлює ваші опуклості, може зіпсувати самий красивий і стильний наряд. Щоб не стати жертвою модних помилок, на яку будуть показувати пальцем, надягайте нижню білизну відповідну своїм розмірам.

2. Забагато аксесуарів

Аксесуари повинні доповнювати ваш образ, а не пригнічувати його. Сміливі, великі, барвисті та блискучі аксесуари зараз в моді. Тим не менш, намагайтесь носити їх економно. Наприклад, якщо ви збираєтесь прикрасити себе великим намистом, відкладіть в сторону громіздкий браслет. Нехай інша частина ваших ювелірних прикрас буде непомітною.

Те ж саме стосується і яскравої глянцевої сумки. Якщо ви берете її з собою, тоді залишайте яскравий широкий пояс вдома. Надягнете його іншим разом. Занадто багато великих сміливих елементів зроблять ваш жіночний образ безглуздим, а не модним і стильним. Не забувайте про це.

модна дівчина

3. Однотонність

Купивши рожеве плаття, вам не потрібно підшукувати рожеві туфлі, рожеву помаду і рожевий лак для нігтів. Часи однотонного стилю давно пройшли. Зараз популярні поєднання певних відтінків і кольорів.

4. Забагато джинси

Джинсова тканина в моді вже давно і, схоже, поки не збирається йти. Але з нею важливо не переборщити. І хоча у кожної жінки дійсно повинна бути хоча б одна пара ідеальних улюблених джинсів, джинсовий піджак у поєднанні з джинсовими брюками – це вже забагато. Джинсовий піджак буде відмінно виглядати з сукнею в квіточку або манірною спідницею в складку.

5. Недоречні наряди

Невідповідний одяг є найпоширенішою помилкою більшості модниць. Наприклад, ваша сексуальна міні-спідниця або топ, суцільно всіяний яскравими блискітками, будуть нерозумно виглядати в офісній обстановці. А шпильки з кричущим макіяжем гармонійно впишуться в клубну атмосферу, але будуть не до місця під час побачення в кафе. Перш ніж покинути квартиру, подумайте про те, куди ви підете, та чим будете займатися, і вже у відповідності зі своїми планами приймайте рішення про доцільність того чи іншого наряду.

Оцініть статтю