5 явних ознак того, що ваші стосунки зайшли в глухий кут

стосунки зайшли в глухий кут Психологія та відносини

Останнім часом вас переслідує болісне відчуття, що з вашим шлюбом щось не так? Можливо, це просто напади паніки, викликані стресом на роботі, а може все набагато серйозніше, і прийшов час змінити своє життя? Думаєте, ваші стосунки зайшли в глухий кут? Чи ще можна все виправити? Давайте розберемося.

Чи не час розлучитися?

Розрив тривалого союзу, який перестав відповідати вашим потребам (особливо інтимним), часто буває дуже гучним і емоційним. Тому багато дівчат продовжують тішити себе марними надіями і не зважуються покласти край своїм стосункам. Досить сумніватися! Ось 5 явних ознак того, що прийшов час розлучитися з чоловіком, пережити розставання і почати нове і щасливе життя.

1. Вам стало все одно

Останні дослідження психологів показали, що чим менше зусиль ми докладаємо для вирішення або уникнення конфліктних ситуацій, тим швидше прямуємо до розлучення. Партнери, які говорять один з одним або роблять щось, щоб зняти напругу в стосунках, проживуть разом набагато довше, ніж ті, які не дбають про наслідки кинутої тієї чи іншої фрази в запалі сімейної сварки.

Щоб не дати розгорітися непотрібній гризні багато людей використовують самоіронію, жартуючи над своєю бездумною поведінкою. Наприклад, можна сказати: «От я дурна, знову наступила на ті ж граблі». І хоча чоловік пожурить вас за скоєне, визнання власної провини пом’якшить тон розмови і попередить виникнення конфлікту.

Якщо ж вам все одно, і у вас обох немає ніякого бажання докладати будь-яких зусиль для підтримки доброзичливої ​​атмосфери – це вірна ознака того, що ваші стосунки зайшли в глухий кут і кінець вже близько.

2. Ви живете різними життями

Ви перестали піклуватися один про одного, вас пов’язує тільки побут. Якщо ви подружня пара з дітьми, всі ваші розмови стали присвячені виключно дітям, домашнім турботам і покупкам в продуктових крамницях. Ви припинили цікавитися один одним, за винятком звичайних, і вже давно нічого не значущих фраз, типу: «Як справи на роботі?»

У вас більше немає бажання проводити час разом і відчувати себе парою. Можливо, у вас навіть пропало бажання відчувати себе родиною. Так, ви часто перебуваєте в одному просторі і постійно бачитесь, але це просте співіснування, яке проходить в мовчазній тиші.

3. Ви перестали бути емоційною підтримкою один для одного

Ваш чоловік або хлопець уже давно перестав бути тією людиною, до якої ви хотіли б звернутися за порадою. Зазвичай, у більшості жінок є найкраща подруга, з якою можна обговорити різні проблеми. Але, на жаль, далеко не всі питання можна вирішити в жіночому колі, тому, в будь-якому випадку, ви будете шукати здорове чоловіче спілкування, і це стане ще однією причиною розладу ваших стосунків.

Але емоційна підтримка, це не тільки обговорення проблем. Прагнення поділитися позитивними емоціями або відсвяткувати успіх – це звичайна психологічна потреба будь-якої людини. І якщо ви позбавлені можливості розділити свою радість з коханим, значить настав час з ним розлучитися.

подружжя

4. У вас немає близькості

Коли стосунки в парі погіршуються, погіршується і статеве життя, тому що фізична близькість завжди відповідає навколишній емоційній обстановці. Ви могли настільки віддалитися один від одного, що вже ні у кого з вас немає бажання ініціювати секс. Хоча можлива і така ситуація, коли один з партнерів продовжує відчувати потяг, але постійно отримує відмову.

В останньому сценарії хронічні (як правило, жіночі) відмови є результатом численних образ і розчарувань, що тривали довгий час. Якщо ви вже давно одружені або живете разом, у вас навіть може виникнути бажання спати в різних кімнатах. Але ви повинні знати, що будь-яка з перерахованих вище обставин часто стає благодатним грунтом для супружних зрад.

5. Ви мрієте про ідеальні стосунки

Ви бачите інші пари і уявляєте, як у них все чудово. Вам навіть трохи ніяково, коли поруч знаходяться дві щасливі людини. Розуміючи, що ваші стосунки з чоловіком зайшли в глухий кут, ви починаєте подумки звинувачувати в цьому себе або свою другу половинку, та не наважуєтеся ініціювати розрив.

Повірте, кохання можна повернути. Є ситуації набагато запущені, ніж ваша. Однак для відновлення міцного зв’язку тільки жіночого бажання буде недостатньо, потрібно величезне прагнення до цього обох партнерів, яке зможе повернути вас за часи сімейного комфорту і любові.

Хочете спробувати повернути колишнє щастя? Це сміливе рішення, гідне поваги. Але не менш сміливий вчинок – це кинути все, перестати сподіватися на диво, залишитися одній і рухатися далі. У будь-якому випадку, невдалу спробу можна використати як трамплін для початку нового етапу свого життя.

Оцініть статтю