Як пережити розлучення – 7 практичних порад

Як пережити розлучення Психологія та відносини

Розрив стосунків ніколи не буває легким. Втрата коханої людини залишає порожнечу в нашій душі, яку неможливо відразу заповнити. Розбите жіноче серце важко чимось втішити, але ми спробуємо. Ось 7 порад, які підкажуть, як пережити розлучення з чоловіком.

Життя продовжується!

Змиріться з розлученням

Туга за колишнім чоловіком і надія, що він ще подзвонить і повернеться, будуть заважати вам рухатися далі до своїх життєвих цілей. Причини вашого розриву не важливі, просто визнайте, що все скінчено і ви – самотня дівчина в пошуках нових стосунків. Якщо через якийсь час він до вас повернеться – чудово. Але не варто сподіватися на це, тому що ваша нова зустріч, швидше за все, не відбудеться.

Не впадайте в депресію

Безумовно, ви будете засмучені після розставання з коханою людиною. Але, щоб пережити розлучення, не потрібно впадати в депресію і ридати в своїй спальні 3 тижні поспіль. Припиніть прослуховування пісень або перегляд відео, які раніше щось значили для вашої пари. І найголовніше, не заходьте в соціальні мережі тільки для того, щоб подивитися, як там поживає ваш колишній хлопець. Повірте, на його сторінках не буде нічого, що полегшить ваші страждання – вам стане тільки гірше.

Подумайте про світле майбутнє

Спробуйте подивитися на розставання з чоловіком з позитивної сторони, адже це новий старт у вашому житті. До того ж, залишившись одна, ви можете вести себе, як справжня егоїстка – робити те, що хочеться, і не звертати уваги на чоловічі звички, які зводили вас з розуму.

Не робіть п’яних дзвінків колишньому

Якщо ви хочете випити пару коктейлів для того, щоб підняти собі настрій – будь ласка. Але не варто доводити себе до такого стану алкогольного сп’яніння, коли вам захочеться зателефонувати або відправити смс своєму колишньому. Такі помилки принесуть тільки нові страждання і ще більше погіршать ваш і без того пригнічений стан.

Вливайтеся в соціальне життя

Пам’ятаєте всі ті запрошення (вечірки, дні народження), від яких вам доводилося відмовлятися через чоловіка? Тепер у вас є маса вільного часу, який можна проводити з користю. Приєднуйтеся до друзів і не відмовляйте собі в походах в кіно, театри і на концерти. Робіть все те, чого ви не могли собі дозволити раніше. Насолоджуйтеся свободою!

Зробіть перерву

Можливо, швидкі нові безглузді стосунки допоможуть комусь легше пережити розлучення. Але такий спосіб ніколи не заповнить порожнечу, що залишилася від колишньої любові. Особливо, якщо ви почнете зустрічатися з людиною, яка, за великим рахунком, вам байдужа. Якщо хтось із хлопців захоче позалицятися до вас, поясніть, що ви нещодавно розлучилися, і вам потрібен якийсь час, перш ніж зав’язувати нові знайомства.

Змініть звичний спосіб життя

Розлучення – це чергова глава у вашому житті, так чому б не почати її по-новому. Змініть свою зачіску, оновіть інтер’єр квартири або поїдьте у відпустку, в кінці кінців. Будь-які зміни є чудовим способом переглянути свої погляди на навколишню дійсність.

Оцініть статтю