4 вагомих підстави розпрощатися з найкращою подругою

подруги Психологія та відносини

Будь-яка модель соціальної поведінки передбачає комунікацію з оточуючими людьми, яка часто перетікає в дружні стосунки. Неважливо скільки років ви знаєте свою кращу подругу… якщо спілкування з нею починає вас обтяжувати, варто насторожитися або і зовсім розпрощатися з нею. Ось кілька важливих ознак, які допоможуть зрозуміти, що ваша дружба фіктивна, а вас просто використовують.

Це несправжня дружба, якщо…

…Вона з’являється тільки тоді, коли їй щось потрібно

Будь-які добрі відносини знаходяться в рівновазі. Якщо ви чогось чекаєте від іншої людини, то самі повинні бути готові віддати їй частинку себе. Однак деякі люди не розуміють цієї концепції або просто не хочуть про це думати. Якщо ваша подруга з’являється тільки тоді, коли їй нудно або коли вона хоче поскаржитися на життя, але кожного разу зникає, як тільки ви самі потребуєте підтримки – така дружба нічого не варта.

…Вона часто бреше

Вважаєте, що тільки чоловіки брешуть? Ми теж іноді перебільшуємо свої перемоги або проблеми. Є люди більш схильні до перебільшень, а є менш схильні. Проте, людина, яка бреше або не каже всієї правди, не повинна входити до кола ваших близьких людей. Якщо ви вже не раз викривали подругу у брехні або знаєте, що вона патологічна брехуха, навряд чи ви зможете їй довіряти. А дружби без довіри просто не буває.

…Вона бачить в вас суперницю

Між дівчатами завжди є невелика конкуренція, але якщо ваша ліпша подруга хоче бути у всьому тільки першою, намагаючись перевершити всі ваші успіхи, якщо вона не може бути щаслива, коли у вашому житті відбувається щось гарне – вам потрібно з нею розпрощатися. Справжні подруги не ревнують до чужого щастя і не відчувають потреби в суперництві. Замість цього, вони щиро радіють всім вашим досягненням.

…Вона намагається управляти вашим життям

Будь-які командири неприємні нам ще з дитячих майданчиків, що вже тут казати про доросле життя… Подруга, яка думає, що знає про все краще за вас і постійно говорить про це, приносить більше розчарування, ніж користі. Коли ви часто спілкуєтеся з людиною, яка критикує будь-який ваш вибір (хлопця, одяг та ін.), ви починаєте втрачати самоповагу, позитивну енергетику і віру в себе.

Жінки, на відміну від чоловіків, більш схильні до емоційного сприйняття навколишнього світу. І якщо останнім часом ваша найкраща подруга змушує вас відчувати себе дуже некомфортно, можливо настав час переглянути її місце в своєму житті і сказати їй «до побачення».

Оцініть статтю