4 теми, які потрібно обговорити з майбутнім чоловіком до весілля

4 теми, які потрібно обговорити з майбутнім чоловіком Психологія та відносини

Одні кажуть, що любов сліпа. Інші стверджують, що тільки тверезий розрахунок може зробити їх щасливими. І ті й інші по-своєму праві. Але питання, що ж є запорукою міцного і щасливого шлюбу, як і раніше залишається відкритим для всіх.

Абсолютна більшість дівчат хоче вийти заміж, народити дитину або декількох і в повній мірі насолоджуватися тим ідеальним сімейним життям, про яке вони мріяли з дитинства. Існує безліч факторів, здатних впливати на здійснення цих чудових планів, і найголовніший з них – звичайно ж, вибір гарного чоловіка. Але як зрозуміти, що це саме та людина, шлюб з якою буде для вас справжнім задоволенням, а не тортурами?

Якщо хочете переконатися, що похід до ЗАГСу не стане вашою фатальною помилкою, обов’язково обговоріть зі своїм майбутнім чоловіком ці 4 теми, перш ніж відповісти «так» на його пропозицію руки і серця.

Бачення майбутнього

Психологи рекомендують парам ще до весілля обговорити 10-річний план їх майбутнього сімейного життя. Побудувати своєрідну бізнес-модель, як це роблять великі компанії, які прогнозують свій прибуток і розвиток на найближчі роки і навіть десятиліття. Спробуйте розглянути свій шлюб як підприємство, в якому ви спільно будете працювати для досягнення тих чи інших цілей.

І перше, що вам потрібно обговорити, це житло. В якому будинку ви хочете жити через 10 років? Це мають бути апартаменти поряд з роботою або маєток за містом з великою галявиною для дітей? Може ви просто будете знімати квартиру? Де вам краще жити, ближче до батьків або подалі від них? Відповівши на ці питання, ви зрозумієте, наскільки збігається ваше бачення майбутнього з баченням партнера, і в разі розбіжностей спробуєте знайти компромісні рішення.

Крім того, в обговорення 10-річного плану потрібно включити ще такі моменти як кар’єра, друзі, батьки та проведення вільного часу.

Гроші

Скажемо відверто, гроші – це одна з головних причин більшості сучасних розлучень. Тому, обговорюючи свої перспективи в шлюбі, вам слід загострити на цьому пункті особливу увагу і вирішити:

  • Якими будуть джерела ваших доходів?
  • На які цілі буде направлятися сімейний бюджет?
  • Чи будуть у кожного з вас свої особисті заощадження?
  • Чи буде дружина працювати або стане домогосподаркою?
  • А може домогосподаркою стане чоловік?

Відповіді на ці та інші фінансові питання називають шлюбним контрактом, який дуже часто укладають прагматичні пари, і не дарма. Адже саме після весілля може з’ясуватися, що ваш обранець жахливий скнара або безтурботний марнотрат, який пускає на вітер всі сімейні заощадження. Отже, обговорити фінансову стабільність своєї майбутньої сім’ї дуже важливо до того, як ви надягнете кільце на палець.

Діти

Навіть якщо ви нітрохи не сумніваєтеся в тому, що ваш обранець хоче дітей, це питання все одно слід обговорити. Адже бажання завести чарівних пузанів і реальність – це абсолютно різні речі. По-перше, ви повинні встановити терміни і хоча б приблизно запланувати свою вагітність. По-друге, ви повинні обміркувати можливі труднощі із зачаттям, які неможливо виключити. По-третє, вирішити, яку кількість дітей ви хочете мати (хоча ця цифра часто змінюється після появи першої дитини).

Продумайте заздалегідь, як ви будете виховувати і ставити на ноги нащадків. А також, розподіліть свої ролі і сімейні обов’язки. Які цінності ви хочете прищеплювати своїм майбутнім дітям, як ви збираєтеся привчати їх до дисципліни і т.і. Відповіді на всі ці питання дуже важливі для розуміння реальних шансів успішності вашого шлюбу.

Секс

Навіть якщо з сексом у вас все в порядку, поговоріть про нього. Це буде одна з тих кумедних розмов, коли від слів ви можете дуже швидко перейти до справи, але, тим не менш… Розпитайте свого партнера, що йому подобається найбільше, що його збуджує. Розкажіть, що вам самій допомагає розкріпачитися в ліжку. Поговоріть про свої сексуальні фантазії. Розтопіть лід в інтимній бесіді, якщо він існує. Коли тема сексу не викликає сорому, набагато простіше казати про свої бажання або потреби. А це важливий плюс для сімейного життя, оскільки безліч розлучень відбувається саме на грунті сексуальної незадоволеності одного з партнерів.

Підведіть письмовий підсумок

Запишіть від трьох до п’яти найважливіших ідей обговорення кожної теми, збережіть замітки і повертайтеся до них хоча б один раз на рік. Зробіть перечитування цих тез своїм сімейним ритуалом, наприклад, під час курортного сезону або на річницю весілля. Це відмінний спосіб згадати, обговорити і зайнятися тими речами, які були спочатку дуже важливі, але з часом відійшли на другий план. Крім того, ці, можливо наївні, але повні світлих надій записи, допоможуть вам повернути оптимізм і знову відчути ту радість, яку ви відчували, коли відповідали «так» своєму обранцеві.

Оцініть статтю