Який підібрати найкращий колір волосся і змінити свою зовнішність?

Який підібрати найкращий колір волосся і змінити свою зовнішність? Краса

Експерименти із волоссям проводять більшість дівчат. Це стосується як зміни зачіски, так і кольору волосся. Природний колір волосся не завжди виглядає насиченим, яскравим, як того хотілося б, та й сивина інколи появляється у молодому віці. От і приходиться змінювати свою зовнішність, фарбуючи волосся в інший колір. Окрім того, помітні зміни у зовнішності допомагають вирішити внутрішні проблеми, які затаїлись у глибині душі, так стверджують психологи. Головне не зробити гірше, ніж було. На різей експерименти вдаються не тільки дівчата, а й чоловіча половина людства. Правильно підібраний колір волосся повинен гармоніювати з відтінком обличчя, очей і навіть зробити жінку на вигляд молодшою за свій вік.  Спробуємо розібратися з нюансами і секретами вибору кольору волосся.

 Вибір кольору волосся у відповідності до відтінку шкіри обличчя

Визначення типу кольору шкіри (зима, весна, осінь, літо), важливе для вибору варіанту макіяжу, аксесуарів та кольору волосся. Все повинно гармоніювати і підкреслювати природну красу.

Можна визначити просто тип зовнішності:

Потрібно взяти шарфи чотирьох кольорів: зелений, помаранчевий, чорний, білий, і по-черзі одягати їх та дивитись, який колір відсвіжить обличчя та підійде найкраще.

Якщо ваша шкіра виглядає сяючою на тлі зеленого кольору – значить ви весна. Представниці цього типу мають біленьку шкіру, сині, смарагдові, світло-карі очі, де-не-де веснянки зустрічаються.  Засмага лягає рівномірно, набуває легкого рівномірного тону, проте не темного шоколадного. Волосся часто крутиться від природи личать дівчатам з горіховим, рудим, але не надто яскравим, каштановим кольором волоссям, красивими техніками колорування. А от світлі тони дещо зливаються з тоном шкіри, надають їй блідості.

Читайте також: Боремося з лупою народними засобами

Якщо вам більше підходить чорний колір – то, швидше за все ваш тип шкіри – зима. Характерними рисами цього типу є контрастність: світленька шкіра, аж до синюшності, темне волосся, темний колір очей. Головне при виборі кольору волосся – він має відтіняти або очі або обличчя. Тобто тут можна обрати як холодний блонд, так і чорний з баклажановим відтінком.

Якщо з білим кольором шкіра стала сяяти яскравіше, тоді ваш тип – літо. Для представниць цієї групи характерна світла шкіра, з блакитним відтінком. Засмага лягає швидко і рівно, швидко темніє шкіра і стає бронзового кольору.  Натуральний колір волосся у дівчат-літо варіюється від світло-русявого з попелястим відтінком до темно-коричневого. Найчастіше волосся пряме. Очі – всіх відтінків сірого, також трапляються карі чи сіро-зелені. При виборі нового кольору волосся не варто відходити від характерної палітри. Якщо хочете сміливих рішень, можна спробувати рудий колір, також модний колір рожевого золота, проте додати і попелястого відтінку. Також личить світле мелірування, техніка омбре.

Якщо вам до лиця помаранчевий колір то ви дівчина-осінь. Як правило, це дівчата – шатенки, або рудоволосі з кучерями. Відповідно перефарбовуватись бажано на 2-3 тони у світліший, чи темніший. Шкіра у представниць цього типу світла з легким жовтим бежевим відтінком, часто зустрічається ластовиння.

Сучасні технології фарбування такі як брондируваня або шатуш  просто ідеально підійдуть представницям – «осінь». Основний тон можна вибрати в більш темних, каштанових, русявих тонах, а кінчики кольору стиглої пшениці, міді або охри допоможуть зробити зовнішність яскравою і неповторною.

За таким же принципом можна скористатися підказками за допомогою ювелірних прикрас. Прикраси з жовтого та червоного золота підходять для представниць теплих типів: осінь, весна, літо. А представницям холодної групи кольорів більшою йдуть срібні прикраси, біле золото, платина. Їх холодний відтінок прекрасно підкреслює білизну шкіри.

Часто дівчата, які не люблять правильності і меж, вдало експериментують із зовнішністю: підбирають і колір лінз для очей, і засмагають круглорічно, і колір волосся змінюють часто від світлого до темного. І що саме головне – вдало!

Читайте також: Робимо сідниці привабливими

У різні пори року шкіра має різний відтінок і це також впливає на сприйняття вашого кольору волосся і типу в цілому. Тому, має сенс на літній період використовувати більш світлі, теплі тони у фарбуванні, з переходом до медового і каштанового.

Рекомендації щодо вибору кольору волосся

  • Варто враховувати той факт, що з віком необхідно вибирати колір волосся трохи світліший за звичний. Темне волосся акцентує  увагу на шкірі і її дрібних нерівностях, зморшках, пігментації. Навіть незначні висвітлені прядки додадуть обличчю свіжості і молодості.
  • Дівчатам з проблемною шкірою обличчя потрібно уникати чистого блонду і дуже темних кольорів, оскільки, чим більшою буде контрастність, тим більшим буде акцент на обличчя.
  • Навіть якщо ви хочете кардинальних змін – робіть послідовну зміну кольору: на два-три тони, через деякий час – ще на тон-два світліший чи темніший фарбуйтесь. По-перше – це так сильно відіб’ється на психологічному стані, особливо якщо експеримент не виправдає очікувань, по-друге – менше постраждає саме волосся в процесі фарбування,не прийдеться використовувати сильних окислювачів.
  • Сивина вимагає особливого фарбування. Знебарвлене сиве волосся має стійкий пігмент, який досить важко перекрити іншим, тому фарбу потрібно вибирати стійкішу і з агресивнішими барвниками.

Природа наділила нас найбільш оптимальним кольором волосся,  шкіри, очей. І зараз в моді натуральність та невимушеність. Але, трохи змінивши колір волосся, зробивши його насиченим, а волосся живим на вигляд, блискучим, можна стати не тільки яскравішою і красивішою, але впевненішою в собі людиною, навіть щасливішою.

Оцініть статтю