Робимо сідниці привабливими

Робимо сідниці привабливими Краса

Не секрет, що для багатьох дівчат та жінок одним з найбільш нагальних є питання про целюліт, красу стегон та сідниць. Мабуть, тільки та людина, яка вірить у диво, бігає по магазинах і купує усі ті засоби, які обіцяють зробити ваші сідниці більш пружними й позбавити від целюліту. Але одного крему, звичайно, буде недостатньо. Щоб ваші сідниці були більш пружними, необхідно скористатися комплексним підходом.

Тільки в тому випадку, коли ви будете виконувати досить нескладні вправи й правильно харчуватися, ви зможете досягти бажаного результату. Дотримуючись порад, які будуть наведені нижче, ви змусите всіх жінок вам заздрити, а чоловіків посміхатися при зустрічі. Головне – комплексний підхід і регулярність в боротьбі з целюлітом. Тоді – ви можете бути впевнені – ваші стегна будуть стрункими, а сідниці – пружними та підтягнутими.

Тримайте напругу

Сидячи на роботі, не забувайте робити наступну вправу: спочатку сядьте прямо, а потім встаньте, при цьому стисніть якомога міцніше сідниці та потримайте їх в такій напрузі декілька секунд. Вправу повторюйте 10-15 разів по декілька разів на день.

Прискорте ходу

Замініть ваші спокійні прогулянки по супермаркету на енергійну ходу. Це буде тренувати ваші сідничні м’язи. Не забувайте напружувати м’язи, що відповідають тій нозі, яка робить крок.

Ранкова вправа

Ця вправа якнайкраще підійде для ранкової зарядки. Лежачи на підлозі, спробуйте одночасно підняти ліву руку і праву ногу, потім навпаки. Спина може злегка прогинатися, але м’язи преса повинні бути максимально напруженими. Робити таку вправу необхідно 3-4 рази.

Дверні присідання

Не менш дієвими у боротьбі з целюлітом і наданні пружності стегнам і сідницям являться «дверні присідання». Тримаючись за ручку дверей, вигинайтеся так, начебто хочете сісти. При цьому верхня половина тулуба повинна залишатися прямою. При таких вигинаннях сіднична мускулатура тренується краще ніж при звичайних присіданнях.

Біг у воді

Ця вправа дуже корисна і водночас приємна. Для її виконання достатньо зайти в воду до рівня грудей і почати бігати. Ви й самі зможете помітити, як ваші сідниці будуть підтягуватися на очах. Особливо корисний цей вид бігу людям, які перенесли якісь травми, тому, що він не навантажує суглоби.

Щиро сподіваємося, що наведені вправи допоможуть вам зробити ваші сідниці та стегна підтягнутими, пружними, стрункими та привабливими.

Оцініть статтю