Як зробити сироватку для стимуляції росту рідких або стоншених брів?

Як зробити сироватку для стимуляції росту брів? Краса

Як відомо, терпіння – це чеснота. Але коли справа доходить до очікування зростання брів, нам хочеться максимально прискорити цей процес. Якщо у вас рідкі або стоншені брови, ви розумієте нас як ніхто інший.

Рідкі брови більше не проблема!

За допомогою цього чарівного засобу, який працює, навіть коли ви спите, можна змінити свої рідкі брови до невпізнання і повернути їм бажаний обсяг, не докладаючи особливих зусиль.

Щоб стимулювати зростання брів, просто наносіть цю чудову сироватку кожен день перед сном. До речі, цей самий засіб можна використовувати й для стимуляції росту вій.

Для виготовлення сироватки вам знадобляться:

  • кокосова олія;
  • касторове масло;
  • кілька желатинових капсул з вітаміном Е;
  • чиста щіточка для туші;
  • маленький контейнер для зберігання сироватки;
  • чиста тарілка для змішування інгредієнтів.

Крок 1

Зачерпніть 1/2 чайної ложки кокосової олії й покладіть на тарілку. Тепер по черзі проколіть необхідну кількість капсул з вітаміном Е, видавлюючи вміст в чайну ложку, поки не набереться 1/8 її обсягу. Після цього змішайте на тарілці вітамін Е з кокосовою олією.

Крок 2

Додайте туди ж 1 чайну ложку касторової олії та ретельно перемішайте всі компоненти.

Крок 3

Тепер змастіть щіточку для туші в сироватці й нанесіть засіб на брови.

Все, можна лягати спати. На ранок ваші брови стануть такими м’якими й об’ємними, ніби їх обробили кондиціонером. Але реальні результати зростання та обсягу ви зможете побачити лише через два тижні.

Оцініть статтю