Що робити, якщо у вас рідкі брови?

дівчина вискубує брови Краса

Якщо ви зіткнулися з проблемою порідіння брів, не поспішайте засмучуватися та викидати пінцет. Можливо, випадіння волосків пов’язано з вашим станом здоров’я або процесом старіння. Зараз ми розповімо про причини виникнення цієї проблеми, про способи її вирішення, та поділимося секретами правильного маскування поріділих брів.

Причини порідіння брів

Незважаючи на те, що головною винуватицею стоншування брів вважають їх регулярну корекцію (вищипування), випадання волосків може бути наслідком зовсім інших факторів, що не залежать від вас безпосередньо.

Ось кілька причин, які здатні привести до істотного порідіння волосяного покриву:

  • Дефіцит поживних речовин. Якщо організму не вистачає якихось поживних речовин, ваше тіло буде активно сигналізувати про це. Вітаміни А, Е і D сприяють росту волосся, а вітаміни групи В запобігають їх випаданню. Нестача будь-якого з цих вітамінів може викликати порідіння брів.
  • Гіпотиреоз. Порушення функції щитовидної залози у жінок може привести до втрати однієї третини волосся на бровах.
  • Екзема. Це запальне захворювання шкіри, що супроводжується лущенням та свербежем, може стати причиною порідіння брів.
  • Вогнищева алопеція. Аутоімунні захворювання, що виникають в результаті пошкодження клітин кореневої системи волосся, призводять до облисіння певних ділянок тіла.
  • Медичні процедури. Хіміотерапія, яку застосовують для лікування раку, може стати причиною випадіння волосся.
    Старіння. На жаль, процес старіння теж може бути каталізатором порідіння волосяного покриву.

Можливі способи усунення проблеми рідких брів

Рідкі брови можуть стати важким випробуванням для будь-якої жінки, адже вони є однією з головних виразних особливостей обличчя, тому дуже важливо знайти правильний вихід з цієї складної ситуації. Ось що ми пропонуємо.

жінка фарбує брови

Лікарське втручання

Щоб ефективно вирішити проблему, насамперед, необхідно з’ясувати причину її виникнення. У цьому вам допоможе лікар, який, щоб виключити гіпотиреоз, гормональний дисбаланс або дефіцит вітамінів, зробить всі необхідні аналізи, призначить можливе лікування, підкаже оптимальні способи маскування поріділих ділянок брів, а також допоможе вибрати ефективні та доступні косметичні процедури.

Замісна гормональна терапія

Якщо випадіння волосся пов’язане з віковим зниженням естрогену (жіночий статевий гормон) або зниженням рівня тиреотропного гормону з причини гіпотиреозу, вам допоможе замісна терапія.

Дієта та харчові добавки

Рідкі брови можуть бути наслідком дефіциту вітамінів. Але це можна легко виправити за допомогою цільової дієти, вітамінів та харчових добавок. Переконайтеся, що ви отримуєте достатню кількість вітамінів А, В і D, а також вживаєте зелень, горіхи, насіння, рибу, яйця та цільнозернові продукти. Якщо ваш раціон не відрізняється різноманітністю натуральних поживних речовин, приймайте необхідні харчові добавки, щоб посприяти зростанню волосся. Рекомендації щодо дієти та прийому добавок ви можете отримати у свого лікаря.

Маскування

Поки ви очікуєте позитивних результатів від призначеного лікування, вашу проблему можна замаскувати високоякісним кольоровим гелем для брів. На відміну від олівця, лінії якого виглядають не надто природно, моделюючий та фіксуючий тональний гель допоможе створити красиву форму м’якого кольору та зберегти її на тривалий час.

Оцініть статтю