Як змінити форму губ – 3 основні способи

Як змінити форму губ Краса

Що відрізняє звичайну жінку від спокусливої красуні? Що відразу приковує чоловічі погляди і збуджує інтерес? Ні, це не очі. Гарні очі можуть бути і у подруги, і у сестри, і у мами. Саме спокусливою і сексуальною жінку роблять, звичайно ж, губи.

Головна зброя жіночої спокуси

Але не всіх природа нагородила цією, такою важливою для жінки, частиною зовнішності. На щастя, в наш час зробити красиві губки не складає ніяких труднощів. Є безліч варіантів вирішити цю природну несправедливість. Сьогодні ми розповімо, як змінити форму губ трьома основними способами.

1. Збільшення або корекція форми губ за допомогою гелів

Це найбільш популярний, доступний і безпечний метод виправлення форми губ. До того ж він оборотний, і розрахований на різні терміни. За допомогою біополімерних гелів контурна пластика губ робиться на термін до 5 років. А за допомогою біодеградуючих гелів, ваші губки зміняться на 8-12 місяців. Це достатній термін для звикання до нового вигляду і усвідомлення всіх його плюсів і мінусів. Так ви зможете зрозуміти, чи варто залишатися в цьому образі назавжди.

Так само безсумнівним бонусом ін’єкційної корекції за допомогою біодеградуючих гелів є те, що в їх склад входить гіалуронова кислота, яка відома в косметології, як чарівний засіб для омолодження, усунення зморшок і підтримання водного балансу шкіри. До того ж такий спосіб абсолютно безпечний, оскільки гіалуронова кислота присутня в людській шкірі від самого початку, але з віком просто перестає оновлюватися. Даною процедурою ви не тільки оновлюєте і омолоджує свої губки, а й надаєте їм спокусливих обрисів на свій смак.

Зробити красиві губи за допомогою гелевих ін’єкцій, що містять гіалуронову кислоту може кожна жінка – це швидка, безболісна і безпечна процедура без обмежень за віком, яка має короткий реабілітаційний період.

2. Ліпофілінг

Ця процедура проводиться, якщо пацієнт бажає значно збільшити розмір губ. Суть її полягає в збільшенні жирової тканини, яка береться з тіла самого ж пацієнта (з жирових відкладень живота або стегон). Сам процес збільшення триває близько години і проходить під місцевою анестезією. Результат ліпофілінга залишиться з вами на все життя. Тому вартість цієї процедури трохи вища, ніж у попереднього способу.

 

красиві губи

3. Пластична хірургія

Це найрадикальніший з усіх варіантів. Багатьом незрозуміло навіщо робити пластичні операції на губах, якщо можна змінити їх за допомогою двох вищезгаданих безопераційних способів. Однак пластична хірургія має один безсумнівний плюс – вона може не підкоригувати, а повністю змінити форму ваших губ, які назавжди залишаться такими, якими ви захочете.

Радимо також прочитати: Як вибрати колір губної помади, що підходить саме вам?

До пластичного хірурга найчастіше звертаються люди, які абсолютно не задоволені своїми природними формами, і хотіли б, не просто змінити форму або зробити легку корекцію, а цілком поміняти свій образ. В цьому випадку пластика губ – саме те, що потрібно.

Результат пластичної хірургії є незмінним і залишається на все життя, що можна розглядати і як мінус – адже якщо пластика пройде невдало, виправити її можна буде тільки новою пластикою. До того ж ціна і термін реабілітації тут набагато вищі. Це дійсно серйозна операція, рішення щодо якої слід заздалегідь ретельно обміркувати, серйозно зваживши всі за і проти.

Підсумок

Вибір способу корекції залежить цілком від вас, ваших первинних фізичних даних і кінцевої мети. Якщо ви хочете злегка збільшити губки, не варто відразу лягати під ніж пластичного хірурга. Але якщо вам абсолютно не подобається їх контур, не майте великих ілюзій щодо гелевих ін’єкцій. Якщо ж ви сумніваєтеся, і не хочете в майбутньому шкодувати про свій вибір, проконсультуйтеся з професійним лікарем в хорошій клініці і попросіть його підказати, як змінити форму губ так, щоб кінцевий результат вас тільки радував.

Оцініть статтю