Як вибрати колір губної помади, що підходить саме вам?

Як вибрати колір губної помади? Краса

Для більшості жінок знайомство із губною помадою відбулося ще у дитинстві. Вже тоді починали вибирати відповідний колір помади, який би ідеально підкреслював вираз ваших губ і поєднувався з кольором шкіри обличчя. Але який потрібний колір помади вибрати при такому розмаїтті вибору, адже не кожен колір може підійти.

Під час візуального контакту чи розмови жінка інтуїтивно відчуває, що її співрозмовник приділяє особливу увагу саме її губам і бровам. Жіночі губи у поєднанні з добре підібраним відтінком губної помади, надають обличчю виразності. Тож жінки заслужено люблять її. Не купуйте дешеву помаду, купіть краще хорошу та якісну від фірм, що зарекомендували себе на ринку. На добрій помаді економити не потрібно! Пам’ятайте наші губи завжди на очах. Вибирайте відповідний саме вам колір помади, не купуйте дешеві підробки.

За все життя в наш організм потрапляє приблизно п’ять кілограмів губної помади. Оскільки йдеться не тільки про красу та ваше здоров’я, купуйте хорошу та якісну продукцію. Ніхто не дасть вам жодних гарантій, що вибраний вами відповідний колір губної помади, який коштує дуже дешево, не міститиме заборонені добавки для прийому всередину. Не забувайте і про чоловіків, адже їм теж перепадає крапелька помади, коли вони нас цілують. Тим паче дорога помада служить набагато довше, ніж її дешеві аналоги. Дорога, але якісна вона не плавитиметься при спекотній погоді, не утворюватимуться на морозі катишки на губах, не викликатиме не приємні відчуття на губах. Якісна з відповідним кольором помада на губах, зачаровує чоловіків та схиляє їх до думок про поцілунок, викликає бажання.

Який вибрати колір губної помади, що підходить саме вам?

Для використання вдень, якщо ваш одяг постільних тонів, вибирайте неяскраві або матові відтінки, увечері коричнево-бордові та червоно-бордові кольори губної помади. Однbv з примхливих відтінків є червоний. Але він чудово підходить одягу темно-синього, чорного та білого кольору. Якщо ваше вбрання червоного кольору, то і вибирати відповідний колір помади потрібно відповідно до тону одягу. Губи яскравих відтінків не особливо користуються популярністю у моделей незалежно від волосся та кольору одягу. Нафарбовані надто яскравим кольором губи старять, привертають дуже багато уваги співрозмовника та оточуючих людей, виглядають не красиво та зухвало. Яскравий тон помади добре підійде для вечірнього макіяжу, тому що у вечірньому світлі він не виглядатиме таким зухвалим.

Вибрати відповідний колір губної помади іноді досить проблематично, коричневі відтінки підходять практично всім, рожеві кольори добре підійдуть блакитнооким та блондинкам. Такі кольори як ліловий, фіолетовий або рожевий, не підійдуть до волосся каштанового кольору або карих очей. Якщо виникає сумнів у тому, що колір помади не правильно підібраний або зовсім не підходить, нанесіть дуже тонкий шар, щоб колір помади не так впадав у вічі. Або спробуйте змішати пензликом, з відтінком іншої помади. Можна спробувати обвести контурним олівцем губи і після нанести помаду, при цьому ретельно розтушувавши пензликом лінію контуру.

Як збільшити стійкість губної помади та запобігти її розтіканню по губах?

Для цього виконайте наступне. Обережно обведіть контур губ олівцем, обведення може зробити губи більше (обводьте злегка залазячи на шкіру) або менше (з внутрішньої сторони губ промальовується контур). Малюючи контур, обов’язково доводьте лінії до куточка рота, інакше здаватиметься, що губи не прикрашені. Малюйте контур ідеально рівним. Якщо під час обведення контуру лінія пішла криво, краще почати обводити заново. Контурний олівець необхідно добре заточити, але не дуже гостро, гострий кінчик слід затупити небагато.

Губна помада має низку недоліків, протягом дня вона стирається, з’їдається і розтікається навколо губ по зморшках. За тим, як виглядають ваші губи, необхідно стежити, навіть якщо вами використана губна помада з відповідним кольором. Якщо ваш витвір втратив свій первісний вигляд, то немає сенсу намагатися його реставрувати. Найкраще нанести його заново.

Для збереження тривалого часу стійкості звичайної помади на губах. Після нанесення шару легким дотиком промокніть губи папером і трохи припудріть їх. Нанесіть другий шар і проробіть тугіше процедуру, промокніть їх папером без зусилля. Ці правила нанесення губної помади допоможуть збільшити її стійкість на ваших губах.

Нанесення блиску на губи – це останній штрих. Саме він наголошує і змушує звертати увагу на правильно вибраний колір губної помади на ваших губах. Він надає губам спокусливості, робить їх принадними і солодкими. Наносити блиск на обвітрені губи не рекомендується, тому що він підкреслює і виділяє найменші дефекти. Проводячи чистку обличчя скрабом, чистіть їм і губи, після цих процедур помада на губах лежатиме ідеально рівно, не забувайте змащувати їх живильним кремом.

Серед такого розмаїття кольорів губної помади, можна і розгубиться, але все ж таки якщо ви і купуєте, беріть тільки якісну продукцію. І знайте, правильний вибір кольору помади залежить тільки від вас, при виборі не поспішайте, краще все обміркуйте. Якщо ви не можете визначитися з вибором, тоді беріть стандартні кольори помади.

Оцініть статтю