Як забути хлопця і позбутися нерозділеного кохання?

Нерозділене кохання Психологія та відносини

Нерозділене кохання – одне з найсильніших і суперечливих почуттів, яке здатна відчувати людина. На жаль, ми не можемо подобатися всім, та й нам подобається далеко не кожен. Однак найважче нерозділені почуття переживають самотні дівчата, які після пари перших побачень по вуха закохуються в хлопців, але не відчувають від них взаємності.

Геть страждання, життя триває!

Найгірше, що ви можете зробити, зіткнувшись з нерозділеною любов’ю – це зациклитися на чоловікові, який не відповідає на ваші романтичні посили. Пропонуємо кілька порад, які підкажуть, як забути хлопця, перестати страждати і знову почати насолоджуватися життям.

Встановіть термін

Безумовно, вас будуть переслідувати думки про вподобаного чоловіка, і це нормально. Постарайтеся встановити певний термін, протягом якого ви будете себе жаліти, лити сльози і вимовляти лайки на адресу того невдячного, який вас відкинув. Але пам’ятайте, чим довше ви станете зациклюватися на чомусь, тим глибше це засяде у вас в голові. Дозвольте собі посумувати пару днів, а потім рухайтеся далі.

Зробіть символічне очищення

Якщо встановлений термін не спрацював, тоді вам буде потрібно виконати кілька символічних ритуалів очищення, щоб назавжди забути про хлопця, який не поділяє ваших почуттів. Видаліть його номер з телефону і приберіть з друзів в соціальних мережах. Якщо хочете досягти більшого психологічного ефекту, запишіть його ім’я на аркуші паперу і викиньте в сміття або змийте в унітаз.

Зробіть символічне очищення

Використовуйте систему заохочень

Різні заохочення і винагороди допомагають людям схуднути, кинути палити і позбутися інших шкідливих звичок. Так чому б не реалізувати ту ж систему, щоб викинути з голови вподобану молоду людину? Побалуйте себе манікюром, купіть сарафан або рушайте в захоплюючу подорож, щоб відігнати від себе нав’язливі думки.

Відпочиньте

Кращий спосіб забути одного хлопця – це познайомитися з іншим. Крім того, можна влаштувати у себе дівич-вечір і “перемити кісточки” всім знайомим чоловікам. Це допоможе вам зрозуміти, що хлопців багато і всі вони різні, тому не варто витрачати час на страждання за одним, який до того ж відвертається від вас.

Оцініть статтю