Як вийти заміж за коханням і щасливо? Практичні поради

Як вийти заміж за коханням Психологія та відносини

Вирішили, що пора вже створювати сім’ю, але де знайти чоловіка, з яким би хотілося прожити життя? Наша стаття допоможе в цьому.

Ви вже дозріли для шлюбу і хочете створити міцну щасливу сім’ю. Але ось суджений ще не з’явився. Що ж робити в такому разі?

Почніть шукати свою долю самостійно

Напевно Ви вже створили для себе образ ідеального чоловіка. Тепер подумайте, де ж його можна зустріти. У прямому сенсі слова складіть список місць, які він може відвідувати. Якщо Вам потрібна людина-душа компанії, походіть по клубах, громадських місцях. Якщо Ви шукаєте освіченого мистецтвознавця, проводьте вільний час на відповідних виставках. І можливо там, між славнозвісними картинами чи барною стійкою і танцполом Ви побачите того, з ким готові провести все життя.

Де можна знайти потенційного чоловіка?

Рекомендуємо відвідувати людні місця, які так і ваблять особин чоловічої статі. Запишіться в спортзал або станьте відвідувачкою басейну, заглядайте на стадіони. У таких місцях часто перебувають фізично розвинені представники сильної статі. Не завадить стати любителькою футболу. Заходьте в паби, в яких транслюються футбольні матчі. Познайомитися з чоловіком можна і в ресторані, і навіть на роботі. Головне, не потрапити в тенета до вже окільцьованого ловеласа.

Практичні поради, як вийти заміж

Після того, як Ви познайомилися з вподобаним чоловіком – розвивайте стосунки дрібними вдумливими кроками. Тільки не поспішайте вести його під вінець, адже всі чоловіки люблять свободу. Стрімкий розвиток подій може налякати навіть потенційного сім’янина. Розмови про переїзд у спільну квартиру, знайомство з батьками, обговорення майбутніх дітей та інше, що означає серйозні стосунки, може спровокувати обранця тікати від Вас не озираючись.

Читайте також: Чому йдуть чоловіки? Що штовхає чоловіка кинути сім’ю?

Не потрібно йому розповідати, як Ви мрієте про спільне з ним життя. Нехай сам про це здогадається. Не варто привозити йому гарячі обіди на роботу, приводити до нього в гості свою рідню, перевозити до нього свої речі валізами, не обговоривши заздалегідь ці моменти з ним.

Будьте жінкою-загадкою

Чоловіки за природою мисливці й бажання завойовувати залишається у них в крові. Так нехай він завойовує Вас. Не відкривайте всі карти та не кажіть, наскільки він Вам небайдужий. Щойно він зрозуміє, що це Ви полюєте за ним, і тільки спите і бачите, як би вийти заміж, то інтерес до Вас може миттєво згаснути, адже завойовувати Вас вже точно не потрібно.

Час від часу пропадайте з поля зору

У Вас є вільний час, і нема потреби повністю витрачати цей час на коханого. Напевно у Вас є своє хобі, інтереси. Не відмовляйтеся від них повністю на користь чоловіка. Сильну стать захоплюють дами, які мають власні захоплення.

Слідкуйте за власною зовнішністю

Жінка приваблива тоді, коли доглядає за собою. Нехай він завжди бачить Вас красивою. Навіть якщо Ви знайомі давно, це не привід виходити на зустрічі в драному халаті з бігуді на голові. На думку психологів, чоловіка приваблюють здорові сильні жінки. А краса – це дзеркало здоров’я. Тому чоловіки підсвідомо обирають вродливих дружин, які зможуть благополучно народити й вигодувати його потомство.

Поступово входьте в коло його спілкування

Не наполягайте на якнайшвидшому знайомстві з батьками та близькими друзями, адже їхня думка відіграє вагому роль у продовженні ваших стосунків. Ви маєте їм сподобатися, а для цього потрібно зібрати якомога більше інформації про його близьких людей.

Не поспішайте вносити Ваш внесок у його обитель

Процес облагороджування його житла Вашими руками повинен проходити поступово і відчутно. Якщо Ваш хлопець самостійно готує і прибирає, зробіть те ж саме, тільки на вищому рівні: протріть пил там, де він ніколи його не прибирав, приготуйте вишукану вечерю. Люди швидко звикають до хорошого. Робіть для початку йому дрібні послуги – приготуйте бутерброд, зваріть каву, випрасуйте сорочку, і скоро він не зможе без Вас обходитися.

Нехай він сам захоче взяти Вас у дружини.

Сім’ю варто заводити з любові, з примусу шлюби рідко виходять щасливими. Довгий шлюб – це добровільний союз двох людей. Не підганяйте молоду людину прийняти рішення стати Вашим чоловіком, нехай він сам до цього дозріє. Шлюб передбачає серйозну відповідальність перед дружиною і майбутніми дітьми, на відміну від неузаконених стосунків. Чоловікові доведеться повністю віддаватися сім’ї, щоб забезпечити її всім необхідним, захистити від погроз і проявляти постійну турботу. Це серйозний крок і нехай він буде зроблений з часом.

Можливо, Вам доведеться потерпіти, поки він наважиться запропонувати вам вийти заміж, але перевірені часом почуття стають ще міцнішими.

Вийти заміж за будь-кого легко, а ось підтримувати сімейне вогнище можливо тільки з коханою і турботливою людиною. Нехай Ваш майбутній шлюб буде довгим і щасливим!

Оцініть статтю