Як вибрати кухонний стіл: практичні поради

Як вибрати кухонний стіл Корисні поради

Вибираючи кухонний стіл, потрібно брати до уваги не лише його зовнішню привабливість, а й функціональність, що забезпечується багатьма факторами. Тому перш ніж замовляти стіл на кухню, добре подумайте, які функції виконуватиме цей предмет меблів у вас вдома.

Визначте кількість людей, які зазвичай приймають їжу на кухні. Плюс до цього вирішите, як часто ви збираєтеся використовувати кухонний стіл для розваг та інших потреб.

Тепер візьміть рулетку і виміряйте вільний кухонний простір, не забуваючи про розміщення стільців та достатню кількість місця для переміщення по кухні поза обіднім столом.

Виберіть форму столу. Найзручнішими вважаються круглі, овальні, квадратні та прямокутні столи. Круглі та квадратні найкраще підійдуть для невеликих кухонь, а овальні та прямокутні ідеально впишуться в інтер’єр більш просторих кімнат.

Читайте також: Як очистити килим від плям?

Визначтеся з розміром та доцільністю купівлі розкладного кухонного столу, який за допомогою нескладних маніпуляцій можна збільшити у міру потреби. Для сервірування мінімальна ширина квадратного столу має становити 60 см, а діаметр круглої конструкції має бути від 90 до 180 см.

Подумайте про висоту. Як правило, стандартний стіл для кухні не перевищує 75 см. Існують і вищі моделі, які досягають 90 см заввишки. Тут слід орієнтуватися на середнє зростання дорослих членів сім’ї, яким та чи інша висота видається максимально зручною.

Стиль та форма ніжок кухонного столу впливають не лише на його дизайн, а й на стійкість. Зазвичай обідні столи комплектуються чотирма ніжками по кутах або одним великим п’єдесталом по центру. Майте на увазі, незважаючи на наявність новомодних конструкцій та міцність сучасних матеріалів, столи з чотирма ніжками, як і раніше, є більш стійкими.

Виберіть матеріал, з якого буде виготовлений обідній стіл, і розгляньте кілька варіантів обробки стільниці, щоб вона ідеально поєднувалася із загальним дизайном кухонного інтер’єру.

Оцініть статтю