Як візуально зробити губи більшими та повнішими – топ-5 хитрощів макіяжу

Як візуально зробити губи більшими та повнішими - топ-5 хитрощів макіяжу Краса

Збільшити губи, зробити їх візуально об’ємнішими, повнішими без усіляких жахів на кшталт стакана, китайських гаджетів, що лякають, або ін’єкцій цілком під силу будь-якій дівчині навіть у домашніх умовах. Вся справа в макіяжі.

Світ одержимий великими пухкими губами. Багато знаменитостей – згадаймо Кайлі Дженнер – серйозно вважають, що після збільшення губ їхнє життя стало кращим. Але лягати під ніж або терпіти кожні кілька місяців болісні уколи під силу далеко не всякій дівчині.

Ну і не треба, якщо в арсеналі є елементарні трюки з макіяжем.

Відлущування

Не забувайте стежити, щоб шкіра губ була м’якою і гладенькою, адже тільки в цьому разі косметика ляже як треба. Сухий рушник, зубна щітка або звичайний скраб – щоденна необхідність. І не забувайте про бальзам!

Консилер і хайлайтер

Нанесіть гарний щільний маскувальний засіб по контуру губ – з гарантією, що природний відтінок буде повністю перекритий (це стане в пригоді, коли губи потрібно буде обводити олівцем). Щоб верхня губа виглядала повнішою, нанесіть по верхній лінії хайлайтер, особливо ретельно підкресливши ямку над верхньою губою.

Рекомендуємо також прочитати: Більше вогню: 5 секретів правильної червоної помади

Олівець

Використовуйте хороший насичений олівець тон в тон кольору губ. Обведіть контур губ, чітко дотримуючись їхньої форми, але… на кілька міліметрів заступивши за краї. Загалом це дасть значне візуальне збільшення губ, яке матиме не вульгарний і природний вигляд. Головне, не переборщити. Обов’язково зафарбуйте цим же олівцем усю поверхню губ, створивши таким чином їм “нове наповнення”.

Губна помада

Щоб візуально збільшити губи, використовуйте два відтінки одного і того ж кольору помади – темніший і світліший. Сам конкретно колір не важливий – це може бути й червоний, і рожевий, та хоч фіолетовий. Важливі два відтінки, які треба нанести незвичайним способом: відтінок темніший на зовнішні куточки губ, а світліший – ближче до центру. Природно, все необхідно розтушувати.

Блиск для губ

Старий, як світ, але напрочуд ефективний трюк: поверх губної помади нанесіть безбарвний блиск для губ, але особливим чином: широкою вертикальною смужкою по центру. Він перегукуватиметься з хайлайтером у ямці над верхньою губою, візуально збільшуючи губи та роблячи їх повнішими.

Оцініть статтю