Більше вогню: 5 секретів правильної червоної помади

5 секретів правильної червоної помади Краса

Приголомшлива помада червоного відтінку – прекрасне рішення, коли хочеться відвести душу, але не хочеться наслідків, як після татуювання або фарбування волосся в рожевий. На жаль, у багатьох вона досі викликає сумніви. Розповідаємо, як з таким макіяжем виглядати доречно у будь-якій незрозумілій ситуації.

Перш ніж обрати червону помаду, ознайомтеся із секретами, які проллють світло на її існування.

Вибирайте відтінок під настрій

Помада під відтінок шкіри, помада під колір аутфіту … Серйозно? Дівчата, це ж тільки помада: не в захваті – у вас завжди під рукою серветка, а в захваті – вона все одно залишиться на келихах шампанського, яке ви дегустували. Що дійсно важливо при виборі відтінку червоної помади, так це враження, яке ви прагнете зробити своєю появою на публіці. Невід’ємний елемент сексуального вечірнього образу – помада насиченого винного відтінку. Якщо ваша мета – скласти конкуренцію голлівудським дивам, вибирайте класичний червоний колір. Зі сміливістю та незалежністю асоціюються ягідні відтінки.

Ну а раптом вам не вистачає наукової складової у цьому пункті, у нас є рішення! Вибирайте помаду, орієнтуючись на натуральний підтон шкіри. У світлі міститься рожевий або блакитний пігмент, отже, ідеальний для вас варіант – відтінки стиглих ягід. Загадковість смаглявої шкіри візуально підкреслять 50 відтінків червоного. Щасливі володарки шкіри нейтрального тону (а це, на хвилинку, більшість)… вгадайте, що? Правильно, можуть вибирати все, що душа забажає.

Ваш перший крок – блиск

Робите перші кроки на шляху до світу червоних помад? Починайте з блисків. Вони не лише легше наносяться, а й чудово вписуються у повсякденний образ. Наступний рівень професіоналізму – нанесення помади і тільки потім – блиску, який підходить їй за відтінком. Ну а якщо ви без розуму від оксамитових губ, починайте з ніжного пілінгу та нанесення червоної помади. Завершальний штрих – пудра яскравого відтінку.

Позначайте межі

За допомогою контуру для губ. До речі, щоб надати губ об’єму, ви можете використовувати олівець відтінку nude.

Не забувайте про пензель

Якщо йдеться про червону помаду, тут важлива точність. Будь-які похибки будуть видні здалеку. Щоб контур губ виглядав акуратно, використовуйте спеціальний пензель – він допоможе досягти необхідної насиченості і нанести помаду чітко.

Консилер – нід і маст вашої косметички (особливо, якщо ви новачок)

Тональний крем та пудра — сюди ж. Ні, не потрібно наносити їх на губи. Справа в тому, що червона помада підкреслює всі нерівності шкіри, а значить, вам необхідно досягти ідеального тону. Консилер допоможе замаскувати помилки з губною помадою, якщо раптом щось пішло не за планом.

Оцініть статтю